سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می کند

همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» در فرهنگسرای اندیشه

دومین همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و گروه علمی فرهنگی امام هادی(ع) روزهای 15 و 16 اسفند ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.
کد خبر: ۶۵۲۴۰۷
همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» در فرهنگسرای اندیشه

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مراسم افتتاحیه این همایش روز پنجشنبه 15 اسفند ماه از ساعت هشت صبح با حضور آیت الله نجم الدین طبسی، حجت الاسلام شهاب مرادی، حجت الاسلام هاشمی نژاد، حجت الاسلام دکتر رفیعی، حجت الاسلام میرلوحی و دیگر اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می شود و به موضوع تبلیغ در ایام فاطمیه، ویژه مبلغین و روحانیون استان تهران اختصاص دارد.

در این همایش که از ساعت هشت تا 18 هر روز برگزار خواهد شد، موضوعاتی از جمله «فضایل حضرت زهرا (س) در عالم آخرت» توسط آیت طبسی، اخلاق تبلیغ توسط حجت الاسلام هاشمی نژاد، مواجهه مورخان با زندگی حضرت زهرا (س) توسط حجت الاسلام هاشمی گلپایگانی، اخلاق خانواده از نگاه حضرت زهرا (س) توسط حجت الاسلام رفیعی و واکاوی مفهوم امامت در خطبه فدکیه توسط حجت الاسلام عطارنژاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در جریان همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» کتاب هایی با عنوان موضوعات مورد بررسی همایش به همراه دو کتاب زندگانی حضرت خدیجه (س) و شرح دعای امام زمان(ع) که از سوی گروه علمی فرهنگی امام هادی (ع) تهیه شده است، توزیع خواهد شد.

همایش «فاطمیه و فرصت های تبلیغ» برای دومین سال متوالی برگزار می شود. این همایش سال گذشته در شهرهای اصفهان، اهواز و شیراز برگزار شد.

برچسب ها: حضرت زهرا (س)
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها