jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۱۰۲   ۱۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۱

دیگر به آینده فکر نمی کنم

خدیرا: قطعا به جام جهانی می رسم

سامی خدیرا هافبک آلمانی رئال مادرید که به دلیل مصدومیت و جراحی زانوی پایش مدتهاست از میادین دور است اطمینان داد که به جام جهانی 2014 می رسد.

خدیرا: قطعا به جام جهانی می رسم

سایت جام جم ورزشی - مصدومیت شدید این بازیکن باعث شده بود شک و تردیدهای زیادی در رابطه با حضور او در جام جهانی به وجود بیاید اما خدیرا به جام جهانی می رسد. وی در این رابطه به سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان گفت: دیگر نمی خواهم به آینده فکر کنم چون خسته شده ام. اکنون کاری را که لازم است انجام می دهم اما تنها چیزی که می دانم این است که قطعا می توانم در جام جهانی بازی کنم. خدیرا در ادامه گفت: واقعیت این است که من دیگر ناراحت نیست. بخش عمده فصل را از دست دادم اما نمی خواهم افسوس بخورم مهم این است که به جام جهانی می رسم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها