jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۹۳۷   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۰
رضایت سرمربی کویت با وجود باخت برابر ایران

سرمربی تیم فوتبال کویت با وجود شکست مقابل ایران از نمایش بازیکنانش راضی است.

ژوروان ویرا در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ایران که با شکست 3 بر 2 این تیم همراه بود، گفت: خیلی خوشحالم که در ایران هستم. قبلا اینجا کار کرده‌ام. ایران همیشه در قلب من جای دارد. می‌خواهم از فدراسیون فوتبال تشکر کنم. وقتی کروش ایران را به جام جهانی برد ثابت کرد که مربی بزرگی است.

وی ادامه داد: این بازی خیلی بازی مهم و خوبی بود. کروش هم مثل من می‌خواست بعضی از بازیکنان جوانش را امتحان کند و تیم ما هم برای اولین بار است که این طور شکل گرفته است. با توجه به این مسئله، از نمایش تیمم راضی هستم.

سرمربی کویت همچنین گفت: ما خیلی زود گل خوردیم و آن گل تعادل بازی را به هم زد. گل زودهنگام باعث شد تمرکز بازیکنانم از بین برود که فکر می‌کنم به خاطر ضعف دفاع‌مان بود. بعد از آنکه گل اول را خوردیم توانستیم خوب بازی کنیم ولی باوجود آنکه موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، باید قبول کنیم که روی خوش‌شانسی به گل رسیدیم. همان طور که ایران گل دومش را زد.

ویرا در ادامه گفت: در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم و می‌خواستیم توپ را خوب بچرخانیم اما چند عامل مانع کار ما شد که مهم‌ترین مساله خستگی بازیکنانم بود که در لیگ‌های مختلف عربی بازی می‌کنند. با توجه به تمرین‌هایی که داشتیم خوب بازی کردیم ولی همیشه در فوتبال اشتباهات هستند که نتیجه را رقم می‌زنند.

سرمربی کویت همچنین گفت: بعد از آنکه گل دوم را خوردیم ناامید نشدیم و تلاش کردیم گل مساوی را بزنیم. اما بعد از آن دوباره اشتباهاتی انجام دادیم و گل سوم را دریافت کردیم. البته بازیکنانم خیلی خوب بودند و نمی‌خواهم از آن‌ها انتقاد کنم. ما اینجا برای سه امتیاز آمده بودیم و با بازی‌مان نشان دادیم که به دنبال این هدف هستیم البته به این هدف نرسیدیم.

به گزارش ایسنا ،​در پایان خبرنگاری از ویرا پرسید که آیا از زمین بازی راضی بوده است؟ ویرا پاسخ داد: اگر ایرادی در گذشته گرفته‌ام مربوط به گذشته است و اکنون دیگر بازی تمام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها