jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۳۶۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۱

تلاش برای آشتی دادن عقاب و شهریار

بفرمایید شام اینبار در خانه علی دایی!

۱

همین چند روز پیش بود که احمدرضا عابدزاده ضیافت شامی در خانه اش ترتیب داد و در آن همه دوستان تیم ملی 98 را دعوت کرد البته به جز علی دایی.

بفرمایید شام اینبار در خانه علی دایی!

سایت جام جم ورزشی - علی دایی و احمدرضا عابدزاده سال هاست میانه خوبی با یکدیگر ندارند، رابطه این دو وقتی بدتر شد که علی دایی در سال 89 به محض اینکه هدایت پرسپولیس را در دست گرفت عذر احمدرضا عابدزاده را که در آن زمان مربی دروازه بان ها بود خواست. پس از اینکه بازیکنان نسل جام جهانی 98 فرانسه با هم قرار گذاشتند که هر چند وقت یکبار در ضیافت یکی از اعضا همدیگر را ببینند علی دایی چند دعوت ابتدایی را رد کرد تا عابدزاده به همین دلیل او را به منزل خودش دعوت نکند. اما اکنون خبر می رسد دوست مشترک این دو اسطوره فوتبال ایران و البته خداداد عزیزی و کریم باقری قصد دارند سوء تفاهم های مابین عابدزاده و دایی را برطرف کنند تا این دو به اختلافات بیهوده و قدیمی خود پایان دهند. این دوست مشترک که یک خبرنگار است از علی دایی خواسته دوستان قدیمی خود در تیم ملی را به خانه اش دعوت کند و خودش شخصا با عابدزاده تماس بگیرد و از او بخواهد به منزل او بیاید. با این اوصاف در ضیافت بازیکنان تیم ملی 98 در منزل دایی باید شاهد آشتی دو اسطوره فوتبال ایران باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
انشا الله مباركه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر