jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۳۶۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۱

تلاش برای آشتی دادن عقاب و شهریار

بفرمایید شام اینبار در خانه علی دایی!

۱

همین چند روز پیش بود که احمدرضا عابدزاده ضیافت شامی در خانه اش ترتیب داد و در آن همه دوستان تیم ملی 98 را دعوت کرد البته به جز علی دایی.

بفرمایید شام اینبار در خانه علی دایی!

سایت جام جم ورزشی - علی دایی و احمدرضا عابدزاده سال هاست میانه خوبی با یکدیگر ندارند، رابطه این دو وقتی بدتر شد که علی دایی در سال 89 به محض اینکه هدایت پرسپولیس را در دست گرفت عذر احمدرضا عابدزاده را که در آن زمان مربی دروازه بان ها بود خواست. پس از اینکه بازیکنان نسل جام جهانی 98 فرانسه با هم قرار گذاشتند که هر چند وقت یکبار در ضیافت یکی از اعضا همدیگر را ببینند علی دایی چند دعوت ابتدایی را رد کرد تا عابدزاده به همین دلیل او را به منزل خودش دعوت نکند. اما اکنون خبر می رسد دوست مشترک این دو اسطوره فوتبال ایران و البته خداداد عزیزی و کریم باقری قصد دارند سوء تفاهم های مابین عابدزاده و دایی را برطرف کنند تا این دو به اختلافات بیهوده و قدیمی خود پایان دهند. این دوست مشترک که یک خبرنگار است از علی دایی خواسته دوستان قدیمی خود در تیم ملی را به خانه اش دعوت کند و خودش شخصا با عابدزاده تماس بگیرد و از او بخواهد به منزل او بیاید. با این اوصاف در ضیافت بازیکنان تیم ملی 98 در منزل دایی باید شاهد آشتی دو اسطوره فوتبال ایران باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
انشا الله مباركه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها