jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۲۹   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۲

سرمربی تیم نیوکاسل به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم هال سیتی در جریان دیدار تیم های نیوکاسل و هال سیتی از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس 100 هزار پوند جریمه شد.

جریمه 100 هزار پوندی برای کله زدن به هافبک حریف/عکس

سایت جام جم ورزشی – نیوکاسل در هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس چهار بر یک هال سیتی را شکست داد اما نکته مهم این بازی درگیری سرمربی نیوکاسل یعنی آلن پدرو با بازیکن هال سیتی یعنی دیوید میلر بود. هنگامی که میلر برای برداشتن توپ به کناره زمین آمد در مسیر پدرو سرمربی نیوکاسل قرار گرفت و پدرو با ضربه سر به صورت او زد. پس از این حرکت اتحادیه فوتبال انگلیس پدرو را 100 هزار پوند جریمه کرد. پدرو بابت این کار از میلر عذرخواهی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر