jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۱۶۸   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۴

درخواست هاجسون از مهاجم منچستریونایتد

بریز و بپاش های آقا و خانم رونی!

وین رونی اکنون گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس است. او هفته ای 300 هزار پوند درآمد دارد.

بریز و بپاش های آقا و خانم رونی!

سایت جام جم ورزشی - رونی از آن دست فوتبالیست هایی است که اصلا نمی گذارد به خودش بد بگذرد. او با توجه به درآمد نجومی که دارد هر کار بخواهد انجام می دهد از جمله سفر تفریحی به نقاط مختلف دنیا به همراه همسر و فرزندانش، موضوعی که روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس را نگران کرده و از خواسته که در قاصله چند ماه مانده به رقابت های جام جهانی 2014 به مسافرت های طولانی مسافت نرود. کالین همسر وین رونی نیز علاقه بسیار زیادی به مسافرت کردن دارد و در طول سال حداقل یک بار به باهاما و لاس وگاس سفر می کند. به گزارشی فوکس اسپرت البته بریز و بپاش های این زوج انگلیسی به اینجا ختم نمی شود، این زوج مشهور علاقه زیادی هم به خرید لباس های گران قیمت دارند به طوری که برای خرید لباس حاضرند سفری چند ساعته به میلان یا پاریس داشته باشند. در شرایطی که رونی به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شده است افراط های وی در زمینه مسافرت کردن و خوشگذرانی می تواند آرام آرام او را از فوتبال دلزده کند. سایت فوکس اسپرت به همین دلیل نگرانی هاجسون را کاملا به جا می داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها