Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۸۶۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۷:۲۶

در مراسم همبستگی ملی برای حمایت از تیم ملی از تمبر تیم ملی نیز رونمایی شد.

رونمایی از تمبر تیم ملی فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، در همایش همبستگی ملی در حمایت از تیم ملی، با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، احمد مسجد جامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و مرتضی بانک رئیس حوزه سرپرستی ریاست جمهوری از تمبر تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل رونمایی شد. پیش از رونمایی از تمبر، از سفیران برزیل و آرژانتین در ایران خواسته شد تا برای تقدیر از آنها به روی سن بیایند که به سفیر برزیل جامی با طرح صنایع دستی اهدا شد اما سفیر آرژانتین در سالن حضور نداشت.
همچنین از برخی از بازیکنان ملی‌پوش حاضر در جام‌های جهانی 1978 آرژانتین، 1998 فرانسه و 2006 آلمان تقدیر شد. از حسن روشن به نمایندگی از بازیکنان جام جهانی 1978 آرژانتین تقدیر شد. از جمع بازیکنان جام جهانی 1998 نام کریم باقری و جواد زرینچه را بردند که در سالن حضور نداشتند. این در حالی بود که حمید استیلی، زننده گل ایران به آمریکا در جام جهانی 98 فرانسه در سالن حضور داشت ولی از او جداگانه تقدیر شد. در پایان نیز از جمع بازیکنان جام جهانی 2006 آلمان، از یحیی گل‌محمدی که در سالن حضور داشت، تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر