ضاربین همچنان متواری هستند

آخرین وضعیت محیط بانان مجروح + عکس

گزارش‌های دریافتی از آخرین وضعیت محیط بانان مجروح استان گلستان حاکی از بهبود شرایط مهدی مجنی پور و هشیاری نسبی محمد تمسکنی است.
کد خبر: ۶۴۸۶۵۹
آخرین وضعیت محیط بانان مجروح + عکس

مهدی مجنی پور که پس از انتقال به بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، از شب گذشته به بخش منتقل شده و وضعیت فعلی وی رو به بهبود می باشد.

بر اساس اطلاعات دریافتی محیط بان محمد تمسکنی همچنان در بخش ICU بیمارستان پنجم آذر گرگان تحت مراقبت های ویژه قرار دارد و از ظهر امروز سطح هشیاری وی کمی افزایش یافته است.

به گفته پزشک معالج، چاقویی که از پشت سر وارد بدن وی شده است، پس از عبور از بین دنده ها، ضمن پاره کردن «پرده جنب» به شش آسیب رسانده و در فاصله بسیار کمی از قلب وی متوقف شده است.

معاینات پزشکی نشان می دهد که محمد تمسکنی علاوه بر بازو، هر دو کتف و کمر، از ناحیه گردن نیز هدف چاقو و از ناحیه صورت (زیر فک) مورد اصابت تبر قرار گرفته است.

بر اساس جزئیات اعلام شده از حادثه، عصر روز گذشته محیط بانان پس از شنیدن صدای شلیک گلوله در منطقه جنگلی نوهور حوالی روستای آهنگر محله عازم محل می شوند و زمانیکه قصد دستگیری دو نفر شکارچی غیرمجاز را داشتند، همدستان آنها با یک خودروی جیپ یه موتورسیکلت مامورین کوبیده و پس از سرگون شدن محیط بانان، از خودرو پیاده شده و با تبر، چوب و چاقو محیط بانان را به شدت مجروح کرده و متواری می شوند.

محیط بانان حاضر در این حادثه مسلح نبوده و به صورت ناجوانمردانه ای توسط هشت نفر شکارچی غیرمجاز مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

ضاربین که از افراد محلی بوده و شناسایی شده اند همچنان متواری بوده و تلاش نیروهای امنیتی برای دستگیری آنها ادامه دارد.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
۰
۰
امیدوارم حال این دو عزیز هر چه زودتر خوب شه . و عاملین این جنایت به اشد مجازات برسند. ولی پوشیده نیست كه اگر شكار و تیر اندازی در این مملكت در سمت و جهت خوب قرار بگیره چنین صحنه های وحشناكی رو شاهد نخواهیم بود ...
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
۰
۰
اگر به دست قانون به سزای عملشون هم نرسند بازهم كار زشت و حیوانی كه در حق این دو نفر كردند از دید خدا پنهان نمی مونه . آقا مجید اینها شكارچی غیر قانونی بودن كه قصد قاچاق داشتند. برای شكار خرگوش و گنجشك كه نرفته بودن شكار.
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
۰
۰
به امید بهبودی ایشان. باید به محیط بانان اموزش و امكانات بیشتری بدهند .
الیاس دریابانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
۰
۰
با مجید و سخن خوش موافق نیستم اینجا دیگر بحث شكار مطرح نیست بحث جنایت و ادمكشی مطرح است كه باید عاملان ان محاكمه شوند كاك احمد شكارچی مریوانی به وضوح گفته بود كسی كه حیوانات را برای تفریح شكار می كند برای جان انسانها نیز ارزش قائل نیست
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
۰
۰
محیط بان غیرمسلح یعنی چه ؟ محیط بان باید مسلح و با مجوز شلیك باشد . ولی اینجا اینطور به نظر میرسد كه آنها از قبل قصد از بین بردن محیط بانان را داشته اند كه ابتدا دو نفر بودند و ناگهان هشت نفر شدند . من فكر میكنم برای این بندگان خدا به دلایلی غیر از شكار غیرمجاز، دام گسترانده بودند . به هر حال خدا شفا عنایت فرماید .
تنها
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
۰
۰
اندكی صبر، سحر نزدیك است
كاش به زودی ریشه ظلم و ستم به انسانها كاملا خشك و ویران گردد
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها