jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۵۴۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۶

خیلی وقت ها شانس نصیب رقبای مان شد

سیدجلال: کی گفته ما راحت قهرمان می شویم؟

مدافع پرسپولیس می‌گوید بازی‌های نهایی این تیم در لیگ با سایر مدعیان سخت‌تر است.

سیدجلال: کی گفته ما راحت قهرمان می شویم؟

سید جلال حسینی درباره پیروزی این تیم برابر صبا، شانس قهرمانی پرسپولیس و آغاز مجدد اردوهای تیم ملی صحبت کرد.

* در روزی که سه اخطاره بودید، پرسپولیس صبا را برد و به کورس بازگشت.

- خدا را شکر می‌کنم که بازی سختی را بردیم. صبا واقعا خوب فوتبال بازی می‌کرد و در چند صحنه به خط دفاع ما فشار آورد، اما بازیکنان ما با غیرت بازی کردند. خوشبختانه هواداران را با این برد خوشحال کردیم و به کورس قهرمانی برگشتیم. کار سختی در ادامه بازی‌ها داریم و باید خودمان را برای سه بازی دشوار آماده کنیم.

* نتایج سایر بازی‌ها کاملا به نفع پرسپولیس شد.

- خیلی وقت‌ها نتایج به ضرر ما می‌شد. البته ما کاری به نتیجه‌ سایر تیم‌ها نداریم. اما درست می‌گویید در این هفته‌ همه چیز به نفع ما بود.

* به نظر می‌رسد سه بازی پایانی پرسپولیس نسبت به سایر مدعیان آسان‌تر باشد.

- اصلا این طور نیست. ما باید با دو تیمی بازی کنیم که برای نیفتادن می‌جنگند و واقعا مقابل آنها کار سختی داریم. اتفاقا به نظر من سخت‌ترین بازی‌ها را پرسپولیس دارد، چرا که بازی با تیم‌های پایین جدولی اصلا آسان نیست. باید با تمرین و آماده‌سازی خوب به استقبال سه بازی بعد برویم.

* اما قبول داری که تیم‌های مدعی دیگر با بازی کردن در مقابل یکدیگر امتیاز از دست می‌دهند.

- مطمئنا همین طور است. اما ما منتظر امتیاز از دست دادن رقبا نمی‌نشینیم. کاری به بقیه تیم‌ها نداریم و سعی می‌کنیم بازی‌های خودمان را ببریم. در لیگ هیچ بازی آسانی وجود ندارد و همه تیم‌ها برای موفقیت خودشان تلاش می‌کنند. قهرمانی دور از دسترس نیست، اما خیلی سخت است. تیم‌های مدعی در این سه بازی تمام توان خود را می‌گذارند.

* تعطیلی یک ماهه لیگ به ضرر پرسپولیس است یا به سود این تیم؟

- این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته و فکر می‌کنم به ضرر بیشتر تیم‌ها است، فقط تیم‌های آسیایی که در این مدت بازی می‌کنند از این برنامه‌ریزی سود می‌برند. البته دایی می‌داند که چطور تیم را در این یک ماه آماده نگه دارد.ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر