jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۵۴۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۶

خیلی وقت ها شانس نصیب رقبای مان شد

سیدجلال: کی گفته ما راحت قهرمان می شویم؟

مدافع پرسپولیس می‌گوید بازی‌های نهایی این تیم در لیگ با سایر مدعیان سخت‌تر است.

سیدجلال: کی گفته ما راحت قهرمان می شویم؟

سید جلال حسینی درباره پیروزی این تیم برابر صبا، شانس قهرمانی پرسپولیس و آغاز مجدد اردوهای تیم ملی صحبت کرد.

* در روزی که سه اخطاره بودید، پرسپولیس صبا را برد و به کورس بازگشت.

- خدا را شکر می‌کنم که بازی سختی را بردیم. صبا واقعا خوب فوتبال بازی می‌کرد و در چند صحنه به خط دفاع ما فشار آورد، اما بازیکنان ما با غیرت بازی کردند. خوشبختانه هواداران را با این برد خوشحال کردیم و به کورس قهرمانی برگشتیم. کار سختی در ادامه بازی‌ها داریم و باید خودمان را برای سه بازی دشوار آماده کنیم.

* نتایج سایر بازی‌ها کاملا به نفع پرسپولیس شد.

- خیلی وقت‌ها نتایج به ضرر ما می‌شد. البته ما کاری به نتیجه‌ سایر تیم‌ها نداریم. اما درست می‌گویید در این هفته‌ همه چیز به نفع ما بود.

* به نظر می‌رسد سه بازی پایانی پرسپولیس نسبت به سایر مدعیان آسان‌تر باشد.

- اصلا این طور نیست. ما باید با دو تیمی بازی کنیم که برای نیفتادن می‌جنگند و واقعا مقابل آنها کار سختی داریم. اتفاقا به نظر من سخت‌ترین بازی‌ها را پرسپولیس دارد، چرا که بازی با تیم‌های پایین جدولی اصلا آسان نیست. باید با تمرین و آماده‌سازی خوب به استقبال سه بازی بعد برویم.

* اما قبول داری که تیم‌های مدعی دیگر با بازی کردن در مقابل یکدیگر امتیاز از دست می‌دهند.

- مطمئنا همین طور است. اما ما منتظر امتیاز از دست دادن رقبا نمی‌نشینیم. کاری به بقیه تیم‌ها نداریم و سعی می‌کنیم بازی‌های خودمان را ببریم. در لیگ هیچ بازی آسانی وجود ندارد و همه تیم‌ها برای موفقیت خودشان تلاش می‌کنند. قهرمانی دور از دسترس نیست، اما خیلی سخت است. تیم‌های مدعی در این سه بازی تمام توان خود را می‌گذارند.

* تعطیلی یک ماهه لیگ به ضرر پرسپولیس است یا به سود این تیم؟

- این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته و فکر می‌کنم به ضرر بیشتر تیم‌ها است، فقط تیم‌های آسیایی که در این مدت بازی می‌کنند از این برنامه‌ریزی سود می‌برند. البته دایی می‌داند که چطور تیم را در این یک ماه آماده نگه دارد.ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر