jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۲۷۰   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۶

پس از 2 سال بلاتکلیفی در قایقرانی

دنیامالی دیر به فکر احترام به رای مردم افتاد

اصولا ما در ورزش ایران بدنبال نجات دهنده هستیم.یک روز ولاسکو برای مان این نقش را بر عهده می گیرد روز دیگر هم دنیامالی و ...

دنیامالی دیر به فکر احترام به رای مردم افتاد

به گزارش جام جم ورزشی ،همه کارها به خیر و خوشی تمام شد و آقای احمددنیامالی با احترام و البته بخاطر احترام به رای مردم از ریاست فدراسیون قایقرانی کنار رفتند تا در شورای شهر تهران انجام وظیفه کنند. با این تصمیم اوضاع فدراسیون قایقرانی روبه راه شد و رئیس جدید این فدراسیون از سمت خود استعفا کرد تا بعد از دو سال عقب افتادن کارهای مربوط به قایقرانی همچنان در شورای شهر تهران به رتق و فتق امور مشغول باشد.احمد دنیا مالی به شکل عجیبی از فدراسیون قایقرانی در وزارت عباسی کنار گذاشته شد و بعد از دو سال درگیری وقتی دوباره کاندیدای ریاست شد ابتدا از سوی دستگاههای نظارتی تایید نشد.عضویت در شورای شهر نیز ممنوعیت حضور او را در انتخابات فدراسیون موجب شد اما دنیامالی برای رسیدن به صندلی ریاست از شورای شهر استعفا کرد و به قایقرانی آمد و دوباره رئیس شد.اما این پایان ماجرا نبود.اعضای شورای شهر با استعفای دنیا مالی موافقت نکردند تا وزیر ورزش و جوانان مهلت یک هفته ای را برای رئیس قایقرانی تعیین کند اما در آخرین روز دنیامالی اعلام کرد بدلیل احترام گذاشتن به رای مردم از سمت خود در فدراسیون کناره گیری می کند تا همچنان عضو شورای شهر باقی بماند.دنیامالی بعد از این استعفا مشاور وزیر در امور توسعه قایقرانی شد.ماجراهای احمد دنیا مالی در قایقرانی تا جایی پیش رفت که نزدیک بود ورزش ایران تعلیق شود هر چند که قایقرانی در این مدت از گزند تعلیق جهانی در امان نماند.ملی پوشان قایقرانی دست به اعتصاب غذا زدند! پول نگرفتند و اوضاع بسیاری از قهرمانان ملی در این دو سال به هم ریخت تا احمددنیا مالی بعد از این همه درگیری ها و از دست رفتن انرژی خانواده قایقرانی بسادگی اعلام انصراف دهد و به شورا بازگردد. آیا این تصمیم را نمی توانست همان وقتی که از فدراسیون کنارش گذاشتند بگیرد و این همه پیگیر جریان های بعد از آن اتفاق نباشد که ضررش فقط و فقط متوجه قایقرانی بویژه قهرمانان ملی شد؟تاوان این دو سال حاشیه های قایقرانی را فقط قهرمانان این ورزش دادند و اینک باز هم زمانی را باید صرف انتخاب رئیس دیگر در انتخابات بعدی کنند.آیا دنیا مالی کمی دیر به فکر احترام به رای مردم نیفتاد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها