jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۹۳۰   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۸

ملوانان جنگنده بازی کردند

اسکوچیچ: شام بعدی ام با کرانچار است!

سرمربی ملوان با تمجید از شاگردانش به شام با سرمربی سپاهان فکر می کند!

اسکوچیچ: شام بعدی ام با کرانچار است!

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با استقلال اظهار کرد: پس از این فصل سختی که داشتیم شایستگی برد را در این دیدار داشتیم. تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما جنگنده بازی کردند و بازی را بردند. واقعا از بازیکنانم راضی هستم. البته شاید اشتباهاتی داشتیم اما کار فوق‌العاده‌ای در این بازی انجام دادند. در این چند وقت گفته بودم که برای خودمان این بازی را به میدان می‌رویم و امروز نشان دادیم که در بازی‌ها تنها برنده شدن برایمان مهم است. شاید این پیروزی در جایگاه ما در جدول چندان تاثیری نداشته باشد، اما من از جنگندگی شاگردانم بسیار راضی هستم.

او در پاسخ به سوالی درباره سهمیه آسیایی اظهار کرد: برای قهرمان شدن رفتن به آسیا و موفقیت در حذفی باید تلاش زیادی کرد. در این فصل خیلی خوب کار کردیم و تنها باید به بازی بعدی فکر کنیم و شرایط را برای آن آماده کنیم. اما خواهش می‌کنم چنین فشاری را به ما وارد نکنید.

سرمربی ملوان اضافه کرد: امیدوارم بتوانم دفعه بعدی شام را با هر کسی که دوست دارم بخورم. شام بعدی‌ام نیز با کرانچار خواهد بود!

برچسب ها: ملوان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها