jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۹۳۰   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۸

ملوانان جنگنده بازی کردند

اسکوچیچ: شام بعدی ام با کرانچار است!

سرمربی ملوان با تمجید از شاگردانش به شام با سرمربی سپاهان فکر می کند!

اسکوچیچ: شام بعدی ام با کرانچار است!

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با استقلال اظهار کرد: پس از این فصل سختی که داشتیم شایستگی برد را در این دیدار داشتیم. تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما جنگنده بازی کردند و بازی را بردند. واقعا از بازیکنانم راضی هستم. البته شاید اشتباهاتی داشتیم اما کار فوق‌العاده‌ای در این بازی انجام دادند. در این چند وقت گفته بودم که برای خودمان این بازی را به میدان می‌رویم و امروز نشان دادیم که در بازی‌ها تنها برنده شدن برایمان مهم است. شاید این پیروزی در جایگاه ما در جدول چندان تاثیری نداشته باشد، اما من از جنگندگی شاگردانم بسیار راضی هستم.

او در پاسخ به سوالی درباره سهمیه آسیایی اظهار کرد: برای قهرمان شدن رفتن به آسیا و موفقیت در حذفی باید تلاش زیادی کرد. در این فصل خیلی خوب کار کردیم و تنها باید به بازی بعدی فکر کنیم و شرایط را برای آن آماده کنیم. اما خواهش می‌کنم چنین فشاری را به ما وارد نکنید.

سرمربی ملوان اضافه کرد: امیدوارم بتوانم دفعه بعدی شام را با هر کسی که دوست دارم بخورم. شام بعدی‌ام نیز با کرانچار خواهد بود!

برچسب ها: ملوان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها