jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۹۱۹   ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۰

می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم

آقای رویانیان پرسپولیس را در بد مخمصه ای گذاشتی

محمد رویانیان چون فوتبالی نیست برایش راحت است درباره جدایی از فوتبال صحبت کند.

آقای رویانیان پرسپولیس را در بد مخمصه ای گذاشتی

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد رویانیان اخیرا در گفت و گویی احساسی عنوان کرد دیگر حاضر نیست به فوتبال بازگردد چون اصولا او فوتبالی نیست.رویانیان که دو سال دیر به این نتیجه رسید در بخش های دیگر نظام که تخصص اصلی او بشمار می رود مشغول به کار شده است اما آیا در برهه کنونی که باشگاه پرسپولیس با بدهی های میلیاردی در بد مخمصه ای گرفتار شده است نباید پرسید چرا پرسپولیس با مدیران غیرفوتبالی ورشکسته شده است و هواداران این تیم نا امید؟ برای رویانیان که غیر فوتبالی بوده راحت است از فوتبال و پرسپولیس جدا شود و به سادگی بگوید برنمی گردد اما آنهایی که خاک فوتبال را خورده اند جدایی از ورزش و تیم محبوب شان سخت است حتی اگر در سخت ترین شرایط قرار بگیرند ابراز همدردی و ناراحتی می کنند و روی زخم کهنه شده تیم نمک نمی پاشند.رویانیان می خواست پرسپولیس را در حد منچستر یونایتد و میلان بالا بکشد ، رئال مادرید را به ایران بیاورد و کارهای دیگر وعده داده شده توسط او که البته قابل تامل است اما کسانی که با واقعیت های ورزش ایران سر و کار دارند می دانند رهرو آن است که آهسته و پیوسته برود نه مانند رویانیان که چند بار استعفا می داد و بعد دوباره صحبت از کارهای زیر بنایی در فوتبال می کرد. استعفاهای رویانیان باور انجام دادن کارهای زیربنایی در فوتبال را برای اهالی فوتبال سخت کرده بود و بالاخره اینکه رویانیان رفت و اینک به گفته خودش خیال بازگشت به فوتبال ندارد چون فوتبال جای امثال او نیست.آقای رویانیان ! چرا این همه دیر و چرا وقتی پرسپولیس در بد مخمصه ای افتاده این تیم را تنها گذاشتی؟ رفتن رویانیان که می خواهد پشت سر خود را نگاه نکند معنایش این است پشت سر اتفاقات فوتبال بعد از جدایی غیر فوتبالی ها باز هم فوتبال می ماند و چکیده های فوتبال که خاک آن را خوردند و عاشقانه در روزهای خوشی و سختی با فوتبال می مانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها