jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۹۱۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۰

می روم و پشت سرم را هم نگاه نمی کنم

آقای رویانیان پرسپولیس را در بد مخمصه ای گذاشتی

محمد رویانیان چون فوتبالی نیست برایش راحت است درباره جدایی از فوتبال صحبت کند.

آقای رویانیان پرسپولیس را در بد مخمصه ای گذاشتی

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد رویانیان اخیرا در گفت و گویی احساسی عنوان کرد دیگر حاضر نیست به فوتبال بازگردد چون اصولا او فوتبالی نیست.رویانیان که دو سال دیر به این نتیجه رسید در بخش های دیگر نظام که تخصص اصلی او بشمار می رود مشغول به کار شده است اما آیا در برهه کنونی که باشگاه پرسپولیس با بدهی های میلیاردی در بد مخمصه ای گرفتار شده است نباید پرسید چرا پرسپولیس با مدیران غیرفوتبالی ورشکسته شده است و هواداران این تیم نا امید؟ برای رویانیان که غیر فوتبالی بوده راحت است از فوتبال و پرسپولیس جدا شود و به سادگی بگوید برنمی گردد اما آنهایی که خاک فوتبال را خورده اند جدایی از ورزش و تیم محبوب شان سخت است حتی اگر در سخت ترین شرایط قرار بگیرند ابراز همدردی و ناراحتی می کنند و روی زخم کهنه شده تیم نمک نمی پاشند.رویانیان می خواست پرسپولیس را در حد منچستر یونایتد و میلان بالا بکشد ، رئال مادرید را به ایران بیاورد و کارهای دیگر وعده داده شده توسط او که البته قابل تامل است اما کسانی که با واقعیت های ورزش ایران سر و کار دارند می دانند رهرو آن است که آهسته و پیوسته برود نه مانند رویانیان که چند بار استعفا می داد و بعد دوباره صحبت از کارهای زیر بنایی در فوتبال می کرد. استعفاهای رویانیان باور انجام دادن کارهای زیربنایی در فوتبال را برای اهالی فوتبال سخت کرده بود و بالاخره اینکه رویانیان رفت و اینک به گفته خودش خیال بازگشت به فوتبال ندارد چون فوتبال جای امثال او نیست.آقای رویانیان ! چرا این همه دیر و چرا وقتی پرسپولیس در بد مخمصه ای افتاده این تیم را تنها گذاشتی؟ رفتن رویانیان که می خواهد پشت سر خود را نگاه نکند معنایش این است پشت سر اتفاقات فوتبال بعد از جدایی غیر فوتبالی ها باز هم فوتبال می ماند و چکیده های فوتبال که خاک آن را خوردند و عاشقانه در روزهای خوشی و سختی با فوتبال می مانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر