کد خبر: ۶۴۶۷۶۴
پروین: پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد


علی پروین می‌گوید پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از آغاز نشست امیررضا خادم با او، هدایتی و دایی اظهار کرد: نمی‌دانم این نشست راجع به چیست. اجازه بدهید در جلسه حضور پیدا کنیم و بعد نظرم را به شما می‌گویم.

او درباره حضور هدایتی در هیات رییسه پرسپولیس گفت: هدایتی به تنهایی نمی‌تواند از پس کار بیاید و نیاز داریم چند نفر باشند که به پرسپولیس کمک کنند. پروین با رد جلسه خود با مسئولان شهرداری برای حل مشکلات پرسپولیس گفت: فکر نمی‌کنم خصوصی‌سازی باشگاهی مثل پرسپولیس اصلا به این راحتی‌ها باشد. ضمن اینکه حسابرس‌های وزارت ورزش در باشگاه مستقر شده‌اند و در حال انجام کار خود هستند. من امیدوارم بدهی باشگاه همین 5 میلیاردی که می‌گویند باشد چرا که اگر بیشتر از این باشد و باشگاه را به ما بدهند، این پول برای ما مشکل‌ساز می‌شود.

او درباره شایعه برکناری سعید شیرینی از سرپرستی پرسپولیس گفت: تا الان بحثی در این رابطه نبوده است.

پروین همچنین درباره شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: هنوز خیلی شانس داریم. اگر از 4 بازی 9 امتیاز بگیریم، قطعا جزو سه تیم بالای جدول خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا می‌شود پرسپولیس را به مردم واگذار کرد، گفت:‌ این تیم متعلق به مردم است اما مردم نمی‌توانند باشگاه را اداره کنند. باید 5 – 6 تن که توانایی دارند، روی کار بیایند. تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال در هر فصل حداقل 20 – 25 میلیارد هزینه دارند.

به گزارش ایسنا حسین هدایتی هم که در این نشست حضور پیدا کرده گفت:‌ اجازه بدهید تا به جلسه بروم و بعد درباره اتفاقات صحبت کنیم. هنوز هم می‌گویم که از فوتبال فراری هستم. خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس از نظر من محال است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها