امیدوارم پرسپولیس قهرمان لیگ شود

علی کریمی: برای بازگشت به پرسپولیس امید دارم

قهرمانی تراکتورسازی را به تمام هوطنان آذری زبان تبریک می گویم

کریمی: آقایان گذشته شان را از یاد نبرند

علی کریمی پس از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی گفت: خدا را شکر می‌کنم که قهرمان شدیم هر چند که من از این قهرمانی‌ها زیاد داشتم که خیلی‌ها حتی آرزوی آن را دارند.
کد خبر: ۶۴۶۰۵۶
کریمی: آقایان گذشته شان را از یاد نبرند

وی در خصوص اینکه چرا در جشن قهرمانی حضور کمی داشت، افزود: من در جشن قهرمانی بودم اما هم کمرم درد می‌کرد و هم اینکه می‌خواستم بازیکنان جوان کاپ را بالای سرشان ببرند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره این تیم هم افزود: بالاخره عزت و ذلت دست خداست. یکسری‌ها آمدند که حالا هم رفته‌اند و مشخص شد که در زمانی که در پرسپولیس بودند چه کارهایی کردند البته آنها در حدی نیستند که من بخواهم درباره‌شان حرف بزنم.

کریمی در خصوص شعار هواداران که علی کریمی را تشویق می‌کردند، اظهار داشت: این صحبت‌ها خوب نیست. من زمانی که در پرسپولیس بودم از این شعارها داده می‌شد اما خوب نیست کسی را مقابل کسی قرار داد.

کریمی در مورد بازگشتش به پرسپولیس، افزود: چیزی که مهم است این است که نباید آدم‌ها گذشته خود را فراموش کنند. به هر حال روزی است که همه چیز دست شماست اما نمی‌دانید که فردا چه اتفاقی می‌افتد و چه مسائلی به وجود می‌آید.

وی در مورد اینکه با علی دایی همکاری نکرده یادآور شد: نیازی نمی‌بینم که با طرف خود کار کنم وقتی در قراردادشان شرط عدم حضور من را می‌گذارند چه کاری باید انجام دهم؟ چطور می‌توانم کار کنم؟ اینقدر فکرشان هم کار نمی‌کند که لااقل پیشنهادی بدهند و بگویند به توافق نرسیدیم. زمان انصاری‌فرد هم من از پرسپولیس رفتم اما دم او گرم که مرا صدا کرد و گفت به نتیجه نرسیدیم.


هافبک تراکتورسازی یادآور شد: اما این آقایان چه کاری کردند؟ حتی یک بار هم با من تماس نگرفتند. این کارها را با امثال من و مهدوی‌کیا و خیلی از بازیکنان دیگر کردند .اسم نمی‌آورم زیرا همین بازیکنان بودند که با آنها چنین رفتارهایی صورت گرفت.


کریمی در مورد اینکه هیچ موقع رابطه حسنه‌ای با دایی نداشته، گفت: نوع برخورد چنین موضوعی را به وجود می‌آورد شما می‌توانید از تمام بازیکنان بپرسید هر بازیکن جوانی که به تیم می‌آمد به گونه‌‌ای اذیت می‌شد می‌توانید از گل‌محمدی، نویدکیا و این بازیکنانی که شاهد زنده هستند بپرسید. نوع برخورد این مسائل را به وجود می‌آورد.


وی افزود: اینگونه نیست که حتما بازیکنان کوچک‌تر احترام بگذارند باید احترام متقابل باشد.

کریمی در مورد اینکه آیا خط و خطوطی در تیم وجود داشت، تصریح کرد: خط و خطوط نبود اما نوع برخورد مناسب نبود یک بازیکن اگر به صورت معمولی هم از این آقا توپ می گرفت او برمی‌گشت و به او چیزی می‌گفت این مسائل تمام شد .من می‌‌گویم افراد نباید گذشته خود را فراموش کنند هم‌اکنون هم به گونه ا‌ی هستند که با داد و بیداد کار خود را پیش می‌برند حرف من این است که عزت و ذلت دست آن بالایی است. گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

وی در مورد اینکه آیا امید دارد به پرسپولیس بازگردد، گفت: ما با امید زندگی می‌کنیم شما مگر امید ندارید چه در زندگی ورزشی خود و چه در زندگی روزمره‌‌ام با امید زندگی می‌کنم.

به گزارش فارس ٰکریمی در مورد قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی یادآور شد: سوال اول را به گونه‌‌ای پرسیدید که فراموش کردم به هواداران این پیروزی را تبریک بگویم به تمامی طرفداران و تمام آذری‌زبان‌ها تبریک می‌گویم. امیدوارم طرفداران شاد شده باشند خیلی چیزها دوست داشتم برای هوادارانم به دست آورم اما این تنها چیزی بود که می‌توانستم تقدیم آنها کنم امیدوارم روزهای خوبی را در کنار آنها که دوست دارند سپری کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
سامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
۰
۰
ندید بدید بالاخره تو تمام عمرت یه جام به دست آوردی جو گیر شدی؟ تمام افتخارات فوتبالی خودت را جمع كنی یك سوم افتخارات علی دایی هم نمیشه. اینقدر هم اسم عشق و سرور ما علی دایی رو به زبونت نیار.
gar tal
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
۰
۰
yashasin kariminiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
قرمزته
United States
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
۰
۰
اگه علی دایی غیرت پرسپولیسی داشت,پرسپولیس الان اینجایه جدول لیگ نبود(اونم با بهترین بازیكنا)

نیازمندی ها