jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۴۴۹۸۱   ۲۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۰:۰۸

به گفته کارشناس داوری ٰ پیام صادقیان با این ضرباتی که در طول مسابقه به بازیکنان حریف وارد می کند نیاز به مشاوره دارد .

پیام صادقیان نیاز به مشاوره دارد

به گزارش جام جم ورزشی؛ هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری که در برنامه نود دوشنبه شب حضور باقته بود ٰ در واکنش به صحنه ای که پیام صادقیان با مشت به گردن بازیکنان فجر سپاسی زد ٰ گفت : این برای چندمین بار است که این بازیکن به بازیکنان حریفان پرسپولیس به عمد ضربه می زند . بی شک اگر کمیته انضباطی به این قضیه ورود کند می تواند صادقیان را با محرومیت های بیشتری محکوم کند .

نصیرزاده افزود : بی شک وقتی چنین بازیکنی با وجود محرومیت هایی که تا امروز برایش در نظر گرفته شده ؛ متنبه نشده و دوباره مرتکب چنین اعمال زشتی در ضربه زدن به بازیکنان مقابل می شود ؛ باشگاه پرسپولیس و کادر فنی این تیم باید برای صادقیان مشاوری ویژه بگیرند و مشکلش را حل کنند .

به گفته این کارشناس داوری ٰ اگر در فوتبال اروپا با چنین بازیکنی روبرو شوند قرارداد وی را باطل می کنند . متاسفانه بازیکنان فوتبال ایران دلاری پول می گیرند ٰ اما در طرف مقابل می هواهند نمایش ریالی دهند !.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها