jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۸۷۸   ۲۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۸

اعضای تیم فوتسال بانوان پرسپولیس با علی پروین دیدار و گفتگو کردند.

نشست علی پروین با اعضای تیم فوتسال بانوان پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتسال بانوان پرسپولیس قبل از سفر به آبادان با حضور در باشگاه پرسپولیس با علی پروین مدیر عامل جدید باشگاه دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست، شهرزاد مظفر سرمربی و رحمتی مدیر تیم فوتسال بانوان پرسپولیس گزارش عملکرد و نتایج تیم در دو فصل گذشته و بویژه فصل جاری را به مدیر عامل باشگاه ارائه کرده و درباره وضعیت کنونی تیم نیز توضیحاتی دادند. بازیکنان تیم فوتسال بانوان پرسپولیس نیز به درخواست پروین، نظرات و دیدگاه‌های خود را با مدیر عامل باشگاه در میان گذاشتند.

علی پروین در این نشست صمیمانه، از تلاش‌ها و افتخارآفرینی‌های اعضای تیم فوتسال بانوان پرسپولیس تقدیر و تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

پروین صدرنشینی تیم فوتسال بانوان پرسپولیس در لیگ برتر و قهرمانی و نایب قهرمانی در دو فصل گذشته را به اعضای این تیم تبریک گفت و بر استمرار این موفقیت‌ها تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها