jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۴۵۹   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۹

هواداران معترض و خشمگین هامبورگ با پرتاب تخم‌مرغ و گوجه فرنگی باعث مصدومیت بازیکنان شدند.

پرتاب گوجه‌فرنگی به بازیکنان هامبورگ/عکس

بحران نزد تیم شمال آلمان همچنان وجود دارد. تیمی که در ویترین افتخاراتش عناوین زیادی مثل قهرمانی اروپا به چشم می‌خورد، شب گذشته مقابل هرتابرلین 3 بر صفر بازنده شد و سرعت بیشتری برای سقوط به دسته دوم بوندس‌لیگا گرفت.

همین مساله باعث شد تا خشم هواداران تیم افزایش یابد. از این رو پس از بازی حدود 300 هوادار در پارکینگ ورزشگاه ایمتخ‌آره‌نا اجتماع کرده و هنگام خروج بازیکنان از محل انجام این دیدار شعار هیات مدیره باید منحل شود، سر دادند.

در این حال هواداران خشمگین با پرتاپ تخم مرغ و گوجه فرنگی به سمت بازیکنان، خشم خود را از نتایج ضعیف فصل جاری نشان داده و و در شرایطی که پلیس مداخله کرد، باعث آسیب به بازیکنان شدند.

هامبورگ اکنون با 16 امتیاز در رده هفدهم جدول 18 تیمی بوندس‌لیگا قرار دارد و به سقوط به دسته‌ای پایین‌تر تهدید می‌شود.فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها