jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۸۳۵   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۷:۲۳

سرمربی فولاد با انتقاد از اینکه چرا کارلوس کروش یک قبل از بازی با فولاد باید به علی کریمی انگیزه بدهد ، به نوعی دوندگی این بازیکن را در شکست تیمش از تراکتورسازی دخیل دانست .

فرکی: کروش انگیزه علی کریمی را بالا برد


حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی با تیم تراکتورسازی اظهار کرد: چیزی که مردم تبریز دوست داشتند به آن رسیدند و فینالیست‌ شدن تراکتور را به مردم تبریز تبریک می‌گویم. ما می‌توانستیم برنده بازی امروز باشیم و این باخت دلیل نامشخصی دارد. البته چمن ورزشگاه وضعیت خیلی بدی داشت و هر دو تیم را وادار به بازی هوایی می‌کرد که تیم تراکتورسازی از ما سرتر بود.

وی ادامه داد: من شنیدم که گل تیم تراکتورسازی مشکوک به آفساید بود. امیدوارم که آفساید نباشد ولی در هر صورت مبارک تراکتورسازی باشد چون اگر آفساید هم باشد دیگر نمی‌توان کاری کرد.

فرکی اظهار کرد: اصلی‌ترین دلیل باخت بازی امروز خودمان هستیم. امروز بچه‌ها خیلی کم‌رمق بودند. ما پرونده جام حذفی را به طور کلی بستیم و از این بازی تجربه لازم را کسب کردیم و به کمک تجربه بازی امروز روی لیگ برتر تمرکز می‌کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان بیان کرد:‌ به نظر من امروز بهترین بازیکن تیم ما سوشا مکانی بود و بقیه اصلا خوب کار نکردند. من اگر 5 یا 6 تعویض دیگر داشتم این تعویض‌ها را هم انجام می‌دادم.

وی ادامه‌ داد: انگیزه‌ای که کارلوس کروش به علی کریمی داده بود خیلی به ضرر تیم ما شد. علی کریمی بازیکن بزرگی است اما علی کریمی که امروز دیدم خیلی متفاوت‌تر از روزهای قبل بود. آقای کی‌روش به عنوان یک مربی حرفه‌ای صحبتی را عنوان می‌کرد که باعث می‌شود که علی کریمی امروز آنقدر خوب کار کند و در حالت کلی کروش انگیزه خاصی به کریمی داد. ای کاش این انگیزه را نگه می‌داشت و فردا به علی کریمی می‌داد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها