jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۶۷۸   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۲

هواداران هوای پاک را ترجیح می دهند

برف حریف التماس استقلال شد

۱

بازیکنان استقلال با تهیه ویدئویی از هواداران درخواست کردند برای تشویق تیم در بازی امروز به ورزشگاه بیایند.

برف حریف التماس استقلال شد

به گزارش جام جم ورزشی ، دیروز بازیکنان استقلال با تهیه ویدئویی از هواداران خود درخواست کمک کردند. بدنبال بازی های بدون تماشاگر استقلال ، این بار بازیکنان پا پیش گذاشتند و برای بازی حساس امروز برابر مس کرمان از هواداران خود خواستند تا به ورزشگاه بیایند.اما دیروز که این ویدئو تهیه شد کسی به اخبار هواشناسی توجه نکرد که پیش بینی برف امروز در تهران را کرده بود.بنابراین برف امروز که خیلی ها منتظر باریدن آن بودند تا در تهران بزرگ نفس بکشند ، حریف التماس استقلالی ها شد. حال باید دید بازی امروز اصلا برگزار می شود . زمین بازی به دلیل پوشش پلاستیکی که مشکلی ندارد اما اینکه هواداران به درخواست استقلالی ها به ورزشگاه بروند باید چند ساعت دیگر صبر کرد.حتما هواداران با بارش رحمت الهی که تهران چند سالی منتظرش بود برف را به فوتبال ترجیح می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یك ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
یعنی چی برف حریف التماس استقلال شد ؟ شما حق ندارید به تیمی كه در قلب ما جادارد توهین كنید استقلال از تماشاگرانش دعوت كرد تا به استادیوم بروند كلمه التماس در شآن استقلال نیست شما باید از این تیم و ما هواداران استقلال عذرخواهی كنید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر