jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۰۹۷   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۸

حاشیه‌ بازی پرسپولیس و سپاهان

اصفهانی ها با 100 اتوبوس آمدند

هواداران سپاهان با 100 دستگاه اتوبوس از اصفهان به تهران تا تیم‌شان را در دیدار مقابل پرسپولیس حمایت کنند.

اصفهانی ها با 100 اتوبوس آمدند

سایت جام جم ورزشی - تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان درچارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به نقل از فارس، با توجه به اینکه حدود یک ساعت مانده به شروع این بازی 100 دستگاه اتوبوس که در آن هواداران زردپوش سپاهان حضور دارند به داخل ورزشگاه آزادی آمدند و با تدابیری ویژه و با کمک نیروی انتظامی در جایگاه استقلالی‌ها مستقر شدند. این هواداران حدود سه هزار نفر هستند.

*بلندگوی ورزشگاه شعرهای حماسی از ایام‌الله دهه مبارک فجر را پخش کرد و این پیام را به تمام مردم ایران بارها با شعارهای سیاسی تبریک گفت.

*هواداران تیم فوتبال سپاهان به شدت علیه علی پروین سرپرست جدید پرسپولیس شعارهایی دادند.

*کُری هواداران سپاهان برای سرخابی‌ها با شعار «حالا حالاها قهرمانیم» در نوع خود بسیار جالب بود.

*نیروی انتظامی چند دوربین مخصوص فیلمبرداری از هواداران سپاهان را در جایگاه‌های مخصوص این تیم قرار داده و از هواداران سپاهان فیلمبرداری می‌شود تا در صورت پرتاب اشیا از سوی برخی از هواداران به داخل زمین برخورد شود.

*هواداران سپاهان پلاکاردی را با خود به ورزشگاه آورده‌اند که روی آن نوشته شده «غصه نخورید باز هم جام را به اصفهان می‌بریم».

*همچنین در ورزشگاه ترانه‌های سالار عقیلی در حمایت از تیم ملی پخش می‌شود.

*ماموران نیروی انتظامی در بیرون ورزشگاه تدابیری را اندیشیده‌اند که هواداران سپاهان و پرسپولیس با یکدیگر برخوردی نداشته باشند.

*ساعت 14 و 30 دقیقه آخرین جلسه فنی پرسپولیسی‌ها در بازی با سپاهان برگزار شد و سپس قرمزپوشان به سمت ورزشگاه آمدند.

با توجه به اینکه حدود یک ساعت مانده به شروع بازی حدود 7 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند که 3 هزار نفر آنها طرفدار سپاهان هستند.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر