jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۹۴۲   ۱۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۰

سرپرست سابق باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با اشاره به اینکه اولین پرسپولیسی ایران هستم گفت: پروین و دایی بزرگان فوتبال پرسپولیس هستند و باید به خاطر تیم و هوادارانش در مسائل کاری باشگاه گذشت داشته باشند.

خوردبین: پروین و دایی گذشت داشته باشند

محمود خوردبین در حاشیه هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در آمل با اشاره به سابقه ورزشی‌اش در باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران بیان داشت: از سال 59 سرپرست تیم پرسپولیس بودم، قبل آن نیز در تیم به عنوان بازیکن بازی می‌کردم و اولین پرسپولیسی ایران هستم.

وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه چند درصد احتمال می‌دهید پرسپولیس پس از از دست دادن جام حذفی، در لیگ برتر قهرمانی را از آن خود کند، گفت: قهرمانی پرسپولیس در لیگ امسال مشکل است زیرا حدود پنج، شش بازی تا پایان لیگ بیشتر نمانده و این وضعیت برای تیم خیلی سخت است.

خوردبین تصریح کرد: ولی امیدوارم بازیکنان و مجموعه تیم بتوانند سهمیه حضور در جام باشگاه‌های آسیا را کسب کنند.

اولین پرسپولیسی تاریخ فوتبال ایران در پاسخ به دیگر سئوال خبرنگار خبرگزاری فارس که پرسیده بود علی دایی و علی پروین هر دو از افراد پرمدعای فوتبال پرسپولیس هستند، فکر نمی‌کنید ادعاهای نابجا و بالای این دو در آینده گریبان‌گیر تیم شده و در نهایت نگرانی و رنجش هواداران را شامل شود، اذعان داشت: این دو از بزرگان فوتبال پرسپولیس هستند و باید به خاطر تیم و هوادارانش گذشت داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر