jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۸۵۰   ۰۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۴

نامه استقلال به باشگاه الاهلی قطر

تیموریان نمی‌تواند بدون اجازه باشگاه برود

مدیرعامل باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به باشگاه الاهلی و فدراسیون فوتبال قطر تاکید کرد که تیموریان بازیکن استقلال است و برای جدایی از تیم باید رضایت این باشگاه را جلب کند.

تیموریان نمی‌تواند بدون اجازه باشگاه برود

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره رفتن آندرانیک تیموریان به قطر گفت: به باشگاه الاهلی و فدراسیون فوتبال قطر نامه‌ای ارسال و تاکید کرده‌ایم که آندو با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند بدون رضایت ما به تیم دیگری برود.

او در ادامه گفت: رفتار آندو درست نبود که بدون اجازه ما به قطر رفت. او البته با قلعه‌نویی در این باره صحبت کرده بود اما قلعه‌نویی هم با رفتن آندو مخالف است. آندو علی‌رغم مخالفت قلعه‌نویی و بدون اجازه ما به قطر رفته است. من باز هم تاکید می‌کنم که با جدایی او مخالفیم و امیدوارم با صحبت‌هایی که با او انجام می‌دهیم، در تصمیمش تجدیدنظر کند و چند بازی باقی مانده را در کنار ما باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جدایی نکونام و منتظری از استقلال و شباهت این جدایی‌ها با رفتن تیموریان به قطر گفت: منتظری از ابتدای فصل از چین پیشنهاد داشت اما آن زمان لیگ چین هنوز شروع نشده بود و از او خواستیم که تا نیم فصل در استقلال بماند. وقتی هم که خواست برود، ما پای قول اخلاقی که داده بودیم ایستادیم و هیچ بندی در قرارداد منتظری و نکونام نبود که به واسطه آن این دو بازیکن بتوانند بدون نظر باشگاه به تیم دیگری بروند.

فتح‌الله‌زاده افزود: وقتی نکونام خواست که از استقلال جدا شود، با او جلساتی برگزار کردیم و با این که مخالف جدایی‌اش بودیم، در نهایت شرایط طوری شد که توافق کردیم و رضایت‌نامه او را دادیم اما درباره آندو این اتفاق نیفتاد. ای کاش تیموریان قبل از رفتن با ما صحبت می‌کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان تاکید کرد: تیموریان بازیکن ماست و برای آنکه به هر تیمی برود، اول باید رضایت ما را جلب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر