jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۹۱۸۱   ۰۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۰۶

3 امتیاز از آن 6 امتیاز طلایی در بازی امروز

ذوب آهن دردانه دشمنان استقلال

استقلال میزبان ذوب آهن است . همان تیمی که در جام حذفی به آبی ها باخت و اما امروز در لیگ برتر محبوب دشمنان استقلال است.

ذوب آهن دردانه دشمنان استقلال

به گزارش جام جم ورزشی ، از این هفته به بعد هر تیمی برابر استقلال بازی کند دردانه دشمنان استقلال در راه قهرمانی این تیم است.استقلالی ها با یک بازی کمتر در رتبه دوم جای گرفته اند اما برد ذوب آهن آنها را دوباره صدرنشین لیگ برتر می کند.امیر قلعه نویی به امتیازات دو بازی بعدی استقلال چشم دوخته است و گرفتن 6 امتیاز طلایی پی در پی در 6 بازی باقیمانده استقلال را برای قهرمانی این تیم خیلی حیاتی می داند.

ذوب آهن که هنوز باخت و کنار رفتن از جام حذفی توسط استقلال را فراموش نکرده است به فکر تلافی شکست قبلی است اگر چه جام حذفی برای این تیم تمام شده اما ذوب آهن در پی ثبات نسبی در رده بندی لیگ برتر آن هم در هفته های پایانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر