jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۳۹۰۸۵   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۴

معاون رسانه ملی در امور رادیو در دیدار با محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش تاکید کرد: در رادیو برنامه‌های متنوعی با موضوع جوانان، خانواده و مباحث مرتبط با آنان تولید و پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان و جمعی از مدیران این وزارتخانه با حضور در جمع مدیران رادیو به بحث و تبادل‌نظر پیرامون مباحث جوانان پرداختند و آمادگی خود را برای امضای تفاهمنامه همکاری مشترک اعلام کردند.

محمدحسین صوفی در این نشست گفت: معاونت صدای رسانه ملی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و همچنین تاکید مهندس ضرغامی رئیس سازمان، چهار محور دین، اخلاق، امید و آگاهی را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده و برنامه‌های بسیاری بویژه در حوزه جوانان و خانواده تولید و پخش کرده است.

وی تاکید کرد: شبکه‌های رادیویی علاوه بر تولید برنامه براساس ماموریت و سیاست‌های هر شبکه، برنامه‌های مناسب و تاثیرگذار برای جوانان و خانواده‌ها تولید و پخش می‌کنند تا ضمن پرکردن اوقات فراغت و افزایش شادی و نشاط و امید در جامعه، پاسخگوی نیازهای همه گروه‌های سنی بویژه جوانان باشد.

معاون صدا با اشاره به رشد کمی و کیفی تولیدات رادیویی در سال‌های اخیر گفت: شبکه‌های رادیویی ملی بیش از 600 ساعت برنامه در طول شبانه‌روز تولید و پخش می‌کنند که بخش قابل توجهی از این برنامه‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم به مقوله جوانان و خانواده و مباحث مرتبط با آنان می‌پردازد.

محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران رادیو گفت: انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین رویداد عصر کنونی است و هیچ رویدادی تا این اندازه بر اندیشه‌ها، تفکر جامعه و تحقق پیام انبیای الهی موثر نبوده است.

وی به مشکلات پیش‌روی جوانان از جمله کاهش آمار ازدواج و افزایش سن ازدواج اشاره کرد و گفت: 30 درصد جمعیت کشور جوان است و رسانه ملی بویژه رادیو می‌تواند با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان مجرب حوزه و دانشگاه، آموزش و مشاوره به جوانان و خانواده‌ها، تبیین و ترویج هویت اسلامی ایرانی و آموزش مهارت‌های زندگی به افراد جامعه اقدامات مناسب و تأثیرگذاری انجام دهند.

گلزاری، وزارت ورزش و جوانان را یک وزارت فرابخشی دانست و افزود: برای حل مشکل جوانان و خانواده‌ها باید تمام سازمان‌ها و نهادهای کشور مشارکت داشته باشند.

وی همچنین آمادگی وزارت ورزش و جوانان را برای هرگونه همکاری با رسانه ملی بویژه شبکه‌های رادیویی و برگزاری نشست‌های مشترک برای حل مسائل پیش‌روی جوانان و خانواده‌ها اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر