متن نامه خداحافظی جلالی از تراکتورسازی

کد خبر: ۶۳۶۸۴۳
متن نامه خداحافظی جلالی از تراکتورسازی

مجید جلالی در نامه‌ای خطاب به هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی انصراف خودش از سمت سرمربی‌گری این تیم تبریزی را اعلام کرد.

 نامه‌ی خداحافظی مجید جلالی از تیم تراکتورسازی به شرح زیر است:

به نام خدا

به هیات‌مدیره محترم باشگاه فرهنگی- ورزشی تراکتورسازی تبریز

احتراماً با توجه به وضعیت موجود و شرایط حساسی که در پیش داریم ضروری می‌دانم نکاتی را به عرض برسانم:

قبل از هر چیز از حسن اعتماد شما، هیات مدیره محترم و مسئولین استانی کمال تشکر و قدرانی را دارم و اینکه مانده‌ام و تمام این فشارها و ناملایمات را تحمل می‌کنم، تنها و تنها به این دلیل است که نمی‌خواهم در این موقعیت سخت و حساس به طور یک‌جانبه تصمیم بگیرم و علی‌رغم فضای بسیار سنگین و توهین‌آمیزی که برایم به وجود آورده‌اند، ترجیح می‌دهم که تصمیم براساس تحلیل جمع باشد و لازم می‌دانم در امتداد تجریبات خودم به این تحلیل کمک کند.

1- در درجه اول شرایطی که در حال حاضر در آن کار می‌کنم به هیچ‌وجه فضای کار از نظر فنی نیست که من بتوانم با توجه به تخصص خودم کمکی به بهبود آن کنم. این مهم‌ترین موضوعی است که باید در نظر گرفته شود.

2- جام حذفی به عنوان مرحله مهمی در این فصل جهت آسیایی شدن تیم می‌باشد.

3- در این مرحله دو حالت وجود دارد که باید بررسی شود که با حفظ شرایط موجود شانس کدام حالت بیشتر است. موفقیت یا عدم موفقیت؟

4- فضای بیرونی بسیار متشنج و آسیب‌رسان است که تاثیرات مخرب و منفی خود را کاملا بر تیم گذاشته؛ به طوریکه بازیکنان به شدت زیر فشار هستند و در بازی‌های اخیر به هیچ‌وجه کیفیت اصلی خود را نتوانسته‌اند داشته باشند.

5-با توجه به اینکه حضور من تداوم این وضعیت سخت بر تیم و بازیکنان می‌شود و فضای کار هم اصلا جایی برای کار فنی نیست که من بتوانیم تاثیر تخصصی خودم را داشته باشم، بنابراین فکر می‌کنم کناره‌گیری اینجانب بهترین و کوتاه‌ترین راه برای ترمیم و از بین بردن این فضای مشکل‌ساز است و تغییر این وضعیت شانس تیم را برای موفق شدن در بازی مقابل راه‌آهن نیز افزایش می‌دهد. همچنین برای شما هم فضای بهتری برای کار، فکر برای آینده باشگاه بزرگ تراکتورسازی را فراهم می‌آید.

با تشکر و احترام فراوان

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها