بیانیه باشگاه پرسپولیس برای دربی

به آزادی می‌رویم برای یک مسابقه دیدنی، جوانمردانه و با اخلاق

باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از هواداران برای حضور پر شور در بازی مقابل استقلال، در بیانیه‌ای بر رعایت اصول اخلاقی و جوانمردانه از سوی هواداران و اعضای این تیم تاکید کرد.
کد خبر: ۶۳۵۹۲۹
به آزادی می‌رویم برای یک مسابقه دیدنی، جوانمردانه و با اخلاق

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در بیانیه این باشگاه آمده است: دربی بزرگ فوتبال ایران همواره جذابیت‌ها و هیجان‌های خاص خود را داشته است. بزرگی این رویارویی تا سال‌ها چراغ فوتبال را در دشوارترین شرایط گرم نگه داشته است و اکنون نیز بهانه‌ای برای آشتی دوباره هواداران با فوتبال است.

این بازی همواره کری‌خوانی‌های خاص خود را داشته است که تا مرز رعایت اصول اخلاقی گرمابخش رقابت‌های باشگاهی کشور بوده است اما فراتر از آن آزاردهنده خواهد بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن دعوت مجدد از هواداران این تیم برای حضور پرشور در این بازی، از هواداران بزرگوار و از اعضای باتعصب و غیرتمند تیم فوتبال پرسپولیس درخواست می‌کند اصول اخلاقی و جوانمردانه را در تک تک لحظات این بازی مدنظر خود داشته باشند.

این بازی نیز مانند هر مسابقه فوتبال دیگری آبستن حوادث و اتفاقات پرشماری خواهد بود که گاهی خوشایند و گاهی ناخوشایند هستند اما آنچه اهمیت دارد تلاش تک تک افراد حاضر در ورزشگاه برای رقم خوردن لحظات زیبا و ماندگاری خواهد بود که جدا از نتیجه تا سال‌ها با افتخار از آن یاد شود.

با توجه به بازتاب بین‌المللی این بازی، بی‌تردید اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تمام عزم خود را جزم کرده‌اند تا جدا از هر هیجان کاذب، یک بازی جذاب و دیدنی را برای تماشاگران به نمایش بگذارند و هواداران پرشور پرسپولیس نیز بدون آنکه تحت تاثیر اتفاقات زودگذر قرار بگیرند با اجتناب از بی‌احترامی نسبت به تیم رقیب، یکصدا از دقیقه یک تا 90 به تشویق تیم محبوب خود خواهند پرداخت.

فراموش نکنیم؛ دنیایی ما را نگاه می‌کند. به امید لذت بردن از یک فوتبال دیدنی و پرهیجان با رعایت اصول اخلاقی و جوانمردانه. قرار ملاقات ما، ساعت 14:30 روز جمعه در ورزشگاه آزادی.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها