jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۵۹۲۵   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۵

کمیته داوران فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا، اسامی 25 داور و هشت زوج داوری ذخیره برای رقابتهای جام جهانی 2014 را اعلام کرد.

فغانی و کامرانی فر در جام جهانی 2014 برزیل

سایت جام جم ورزشی - در این میان هرچند تیم داوری ایران نتوانست به عنوان داوران اصلی انتخاب شوند اما دو عضو این تیم به عنوان داوران ذخیره راهی برزیل خواهند شد.

 کمیته داوران فیفا روز 14 ژانویه به ریاست "جیم بویس" از ایرلند شمالی تشکیل جلسه داد و طی آن اسامی 25 داور و هشت زوج ذخیره از 43 کشور جهان اعلام شد. علیرضا فغانی به همراه حسن کامرانی فر از ایران زوج ذخیره داوران از منطقه آسیا هستند.

بر پایه گزارش سایت فیفا، از هم اکنون تا جام جهانی، گروه برگزیده داوری در سه سمینار در ماه های فوریه، مارس و آوریل شرکت خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها