اعترافات مرد شیطان صفت در پلیس آگاهی

آزار و اذیت دختران خردسال به بهانه کلاس های ورزش

مرد شیطان صفت که به بهانه برگزاری کلاس های ورزشی دختران خردسال را مورد آزار و اذیت قرار می داد پس از دستگیری جزئیات اقدامات مجرمانه خود را فاش کرد.
کد خبر: ۶۳۴۸۵۹
آزار و اذیت دختران خردسال به بهانه کلاس های ورزش

هفته گذشته خانواده سه دختر هفت تا 11ساله با مراجعه به پلیس آگاهی استان خراسان رضوی راز جنایت های سیاه مربی شیطان صفت را فاش کردند.

آنها در شکایت خود به ماموران گفتند: چندی قبل دختر خود را برای ورزش در رشته آرشیگان در یک باشگاه ورزشی در خیابان نیایش مشهد ثبت نام کردیم. مربی باشگاه مرد 60 ساله ای به نام آرش بود که پس از چند جلسه اعلام کرد دختران ما استعداد خوبی در این رشته دارند و بهتر است روزهای جمعه برای تمرین های اختصاصی به خانه او در منطقه قاسم آباد بیایند. ما هم به حرف های مربی 60 ساله اعتماد کرده و برای اینکه نام دخترانمان در کتاب گینس ثبت شود هر روز جمعه آنها را برای تمرین های اختصاصی به خانه «آرش» می بردیم. پس از چند جلسه تمرین متوجه تغییر رفتار دختران خود شده و پی بردیم که آرش به بهانه تمرین های اختصاصی دختر بچه ها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد.

رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام این خبر، اظهار کرد: پس از طرح این شکایت کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قضایی، تحقیقات در این رابطه را آغاز کرده و در جریان بررسی های خود دریافتند متهم بدون داشتن مجوز در خانه اش اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی کرده بود. با تکمیل تحقیقات، مرد 60 ساله دستگیر و برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد. متهم در ابتدا منکر هر جرمی شد، اما پس از روبرو شدن با کودکان لب به اعتراف گشود.

وی افزود: مرد شیطان صفت در پشت بام خانه اش یک اتاقک درست کرده بود که کودکان را به بهانه تمرین در این اتاقک مورد آزار و اذیت قرار می داد.

سرهنگ حسین بیدمشکی با اشاره به اینکه تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد، به خانواده ها هشدار دارد بدون شناخت کافی از افراد، فرزندان خود را در اختیار آنها قرار ندهند و در صورت تغییر رفتار فرزندان خود بلافاصله علت را جویا شده و درصدد رفع آن برآیند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۹
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
۰
۰
این مربی شیطان صفت باید بدون هیچ گونه اغماضی اعدام شود.
متاسف
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
۰
۰
مادر و پدر نفهم هم نوبره
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
تنها راهش اعدام درملا عام.
یحیی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
من كه نفهمیدم آرشیگام چجور ورزشیه هر چی سرچ هم كردم چیزی نفهمیدم !!!چرا پدرومادر ها فریب اینجور چیزارو می خورن؟؟؟
مرمر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
چطور فكر كرده كه هیچ وقت دستش رو نمی شود . آخه آدم اینقدر احمق . آدرس خانه اش را هم كه والدین می دانستند . در ضمن والدین هم بی تقصیر نیستند . هر چند كه بندگان خدا گول خورده اند .
حسن
Canada
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
هر چه سریعتر اعدام شود
من
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
اعدام واسه این اشغال كافی نیست باید با زجر بمیره
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
۰
۰
پدر و مادری كه بخاطر عناوین پر تمطراق و دهن پر كن و پز دادن دنبال این چیزها می رن سرنوشت بهتری ندارن
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
۰
۰
امیدوارم هرچه سریعتر بسزای این عمل كثیفش برسه

نیازمندی ها