فوق ستاره ای که امشب کاندیدای دریافت توپ طلاست

خودروهای لوکس لیونل مسی/تصاویر

عرب ها برای مسی 400 میلیون یورو می دهند!

مسی با آن همه استعداد و نبوغش بیاید در لیگ عربستان بازی کند؟! شاید امکان پذیر باشد چون پای 400 میلیون پول در میان است.
کد خبر: ۶۳۴۳۸۵
عرب ها برای مسی 400 میلیون یورو می دهند!

سایت جام جم ورزشی- باشگاه الهلال عربستان برای جذب لیونل مسی مهاجم ملی پوش و آرژانتینی بارسلونا که برنده چهار توپ طلای دنیاست پیشنهادی 400 میلیون یورویی ارائه کرده، این خبری است که رسانه های اسپانیایی اعلام کرده اند. قرارداد لیونل مسی با بارسلونا در سال 2018 به پایان می‌رسید و این بازیکن آرژانتینی تاکنون قرارداد جدیدی را با آبی-اناری‌ها نبسته است. همین مسئله باعث شده است تا خبرهای درباره جدایی او از این تیم قبل از سال 2018 به گوش برسد هرچند خود مسی و باشگاه بارسلونا این خبرها را تکذیب می‌کنند و آن را شایعه می‌دانند.

رسانه‌های اسپانیایی خبر جالبی را درباره ابراز علاقه یک باشگاه عربستانی به جذب مسی منتشر کردند به طوریکه اعلام کردند باشگاه الهلال عربستان با مالک متمول خود عبدالرحمان بن مساعد حاضر است که برای جذب مسی رقم نجومی 400 میلیون یورو را پیشنهاد دهد یعنی تقریبا دو برابر قیمت رقم فسخ قرارداد مسی با آبی-اناری‌ها.

سایت یورو اسپورت عربی به نقل از رسانه‌های اسپانیایی نوشت: باشگاه الهلال در عربستان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و یکی از متمول‌ترین باشگاه‌های آسیا و جهان به شمار می‌آید. این باشگاه عربستانی قصد دارد مسی را دو سال قبل از پایان قراردادش با آبی-اناری‌ها یعنی در سال 2016 جذب کند و حاضر است برای خرید این مهاجم آرژانتینی 400 میلیون یورو پرداخت کند. البته این باشگاه عربستانی الان نمی‌خواهد که مذاکرات خود را با باشگاه بارسلونا آغاز کند چرا که مراحل فسخ قرارداد مسی در شرایط کنونی سخت است اما با گذشت زمان شرایط بهتر خواهد شد و آنها می‌توانند مذاکرات خود را با آبی-اناری‌ها شروع کنند.

با وجود پیشنهاد چشمگیر عرب ها هنوز آینده مسی و تیمی که درآن بازی خواهد کرد نامشخص است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها