رئیس دانشگاه آزاد عنوان کرد:

آزمون کتبی ملاک پذیرش در کنکور دکتری آزاد

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری از 23 دی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 92، لازم است در یکی از روزهای دوشنبه و سه شنبه -23 و 24 دی به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند.
کد خبر: ۶۳۴۳۶۹
شروع ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری از 23 دی

حسین توکلی افزود: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 92 روز چهارشنبه، 18 دی از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش اعلام شده و اسامی حدود 1500 نفر پذیرفته شده نهایی بر روی این سایت قرار گرفت.

به گفته وی تعداد 500 نفر از پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری امسال را داوطلبان زن (33.47 درصد) و 994 نفر را داوطلبان مرد (66.53 درصد) تشکیل می دهند.

توکلی به داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری منتشر شده است توصیه کرد قبل از مراجعه برای ثبت نام به دانشگاه محل قبولی خود، به منظور اطلاع از زمان دقیق و مدارک مورد نیاز (علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش) ابتدا به سایت اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش تاکید کرد: درصورت نبودن برنامه زمانی خاصی در سایت دانشگاه محل قبولی داوطلبان، پذیرفته شدگان ضرورت دارد دریکی از روزهای 23 و 24 دی 92 به همراه مدارک لازم به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند. (مهر )

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها