معاون حج وعمره سازمان حج و زیارت از اعلام مجدد اولویت 1 تا 360 برای ثبت نام درکاروانهای مرحله دوم عمره مفرده خبر داد و گفت: تاخیرهای ناشی از تغییرات جوی پروازهای عمره برطرف و در حال حاضر به جز استان یزد مابقی پروازها به حالت عادی بازگشته است.
کد خبر: ۶۳۴۱۲۸
اعزام‌های مرحله دوم کاروان‌های عمره از 8 فروردین 93

ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با مهر با بیان این مطلب افزود: ثبت نام مرحله دوم اعزام به عمره مفرده سال جاری از دوم بهمن ماه آغاز می شود و در این مرحله ابتدا اولویتهای تا 360 برای ثبت نام در کاروان فراخوانده می شوند و سپس در صورت عدم تکمیل ظرفیتها اولیتهای بعدی نیز اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از آغاز اعزامهای مرحله اول تا کنون 55 هزار زائر به سرزمین وحی مشرف شده اند،گفت: اعزام‌های مرحله دوم از 8 فروردین سال آینده آغاز می شود و در مجموع حدود 850 هزار نفر اعزام خواهند شد.

معاون حج وعمره سازمان حج و زیارت در مورد تاخیرهای ناشی از شرایط جوی تاکید کرد: بدلیل ورود موج هوای سرد برخی از پرواز های شرق کشور با مشکلات و تاخیرهایی مواجه شد که خوشبختانه در حال حاضر این مشکل در تمامی استانها به جز یزد برطرف شده است .

خدر نژاد همچنین به انجام قرعه کشی برای اعزام 4 هزار زوج جوان به عمره مفرده اشاره کرد و گفت: اولویت اول ما برای اعزام ، زوج های جوانی هستند که هردو نفر فیش ثبت نام دارند، اولویت دوم زوج هایی که فقط یکی از زوجین فیش دارند و اولویت سوم زوج هایی هستند که فیش ثبت نام ندارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
الهام نوریزاده
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
۰
۰
سلام اولوتیم 484است نوبتم كی هست

نیازمندی ها