رییس مرکز مدیریت راه های مازندران:

تردد در راه های مازندران دوطرفه است

آخر هفته از جاده ها چه خبر؟

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با انتشار اطلاعیه‌ای ممنوعیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای کرج_چالوس، هراز و دماوند را تشریح کرد.
کد خبر: ۶۳۳۹۴۲
آخر هفته از جاده ها چه خبر؟

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده:

تردد موتور سیکلت تا روز جمعه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

محور کرج- چالوس

الف- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

ب-  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 و 30 دقیقه  الی ساعت 24 جمعه این هفته از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه الی 24 روز جمعه  از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز   

الف- تردد کلیه تریلرها ازمحور هرازکماکان ممنوع است.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی  از ساعت 6 الی 24 امروز و فردا از محور هراز ممنوع می‌شود.

 محور دماوند

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزجمعه این هفته از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با شماره تلفن 120 ( فقط شهروندان تهرانی) و 88255555 (ده خط) بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

همچنین رانندگان وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد در محورهای برفگیر و کوهستانی را دارند باید ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سلامت سیستم گرمایش وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل نمایند.

newsQrCode
برچسب ها: جاده تردد
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها