jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۶۳۳۳۰۷   ۱۷ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۸

صبح امروز به دلیل بارش برف و لغزندگی سطح خیابان ها و بزرگراه ها بیش از 40 دستگاه خودرو به صورت زنجیره ای در کلانشهر اصفهان با یکدیگر برخورد کردند.

برخورد زنجیره ای 40 خودرو در اصفهان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حسین غلامی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان گفت: صبح امروز به دلیل بارش برف و لغزندگی سطح خیابان ها و بزرگراه ها بیش از 40 تصادف زنجیره ای در کلانشهر اصفهان رخ داد.

وی افزود: در این تصادفات که در بزرگراه شهید دستجردی، آقابابایی به سمت پل غدیر و چندین خیابان و بزرگراه شهر اصفهان رخ داد خوشبختانه هیچ مورد تلفات جانی و جرحی در پی نداشته و تنها خساراتی به خودروها وارد شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان اظهار کرد: تیم های ویژه موتوری پلیس راهور استان به محض اطلاع از این حوادث در محل های مذکور حضور یافته و به همراه نیروهای امداد و نجات از سایر دستگاه ها به کمک خودروهای آسیب دیده پرداختند.

سرهنگ غلامی با بیان اینکه براساس قانون راهنمایی و رانندگی تردد موتورسیکلت ها در شرایط جوی بارندگی و برفی و لغزندگی سطح آسفالت خیابان ها به دلیل بروز حوادث ناگوار ممنوع است گفت: پلیس راهور استان از راکبان موتورسوار می خواهد که از تردد در چنین شرایطی پرهیز کنند زیرا در غیر این صورت پلیس از تردد آنها جلوگیری خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.