jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۴۵   ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۸
رویانیان: بدهی‌ها را بدهم از پرسپولیس می‌روم

محمد رویانیان می‌گوید زمانی که مطالبات بازیکنان و کادر فنی را بدهد، دیگر دینی در باشگاه ندارد و از پرسپولیس می‌رود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خود در این باشگاه پس از حرف و حدیث‌هایی که درباره رفتنش بوجود آمده بود اظهار کرد: من تا الان فقط به خاطر تیم مانده‌ام که در شرایط حساس فعلی مشکلی بوجود نیاید. وزارت ورزش وضعیت ما را مشخص نکرده و از این موضوع ناراحتم. فعلا برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی که توقع‌شان هم به حق است مانده‌ام و دنبال این هستم که این منابع مالی را فراهم کنم تا احساس دین و تکلیف نکنم.

او ادامه داد: الان 6 ماه است که می‌خواهند من را بردارند. وزارت ورزش که به ما پول نمی‌دهد. جلسه‌ هم که قرار بود بگذارند اما هنوز نگذاشته‌اند. تکلیف ما را مشخص نمی‌کنند. از طرف دیگر سازمان لیگ باید حداقل 5 میلیارد از محل بلیت‌فروشی به ما بدهد که نمی‌دهد. تنها راهی که می‌ماند این است که خودم این پول را فراهم کنم و به اعضای تیم بدهم. پول بازیکنان را بدهم دیگر دینی در پرسپولیس ندارم و می‌روم.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل پرسپولیس قصد داشت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه، دو فرد متمول را به هیات مدیره بیاورد. رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا یکی از آنها بابک زنجانی نبود که به تازگی دستگیر شده؟ گفت: خداوکیلی زنجانی مرد است. حالا من به وضعیتی که او دارد کاری ندارم اما به پرسپولیس علاقه دارد و به ما هم کمک کرد. اما به این خاطر که مالک باشگاه راه آهن است نمی‌توانست خیلی در کنار ما باشد. هر کس هم این را گفته که او به هیات مدیره پرسپولیس می‌آید اشتباه کرده است.

ویانیان درباره محرومیت پیام صادقیان از سوی کمیته انضباطی هم به ایسنا گفت: این تصمیم نشان داد که برخورد با صادقیان نبوده بلکه با باشگاه پرسپولیس بوده است. ما در این موقعیت حساس هنوز باید از این مسائل ضربه بخوریم. با این رای کنار نیامده‌ایم. اگر هم چیزی بگوئیم برداشت بد می‌شود. داوری در یکی از بازی‌های نفت خطای فاحشی داشت و به جای کارت دادن به بازیکن این تیم که خطا کرده بود به بازیکن دیگری اخطار نشان داد. یا بازیکنی که به میثم حسینی فن کمر زده بود. آیا کمیته انضباطی نباید به این موارد واکنش نشان دهد؟ محرومیت حسینی را کم می‌کنید اما به تخلف بازیکن حریف رسیدگی نمی‌کنید‌؟ از این گونه تصمیم‌ها و یک بام و دو هوا ها در فدراسیون زیاد دیده‌ایم و نظر من این است که این تصمیم جدید هم محرومیت صادقیان نیست بلکه پرسپولیس محروم شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جشن 50 سالگی این باشگاه هم که قرار است روز شنبه برگزار شود گفت: به هر حال برنامه‌های باشگاه در سال جاری یکی پس از دیگری اجرا می‌شود. سال گذشته که تیم شرایط سختی داشت و دائم می باخت، برنامه‌های مان را اجرا می‌کردیم و و خوشبختانه این برنامه هم کارهایش انجام شده و به امید خدا شنبه برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر