jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۴۲   ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۱

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هزینه بازی جوانمردانه را می دهیم و امیدواریم محرومیت صادقیان ناشی از پخش خطایش در برنامه تلویزیونی نبوده باشد.

رویانیان: بهتر بود باشگاه درباره صادقیان تصمیم می گرفت نه کمیته انضباطی

به گزارش جام جم ورزشی محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: محروم شدن پیام صادقیان پس از پخش خطای او در برنامه تلویزیونی این شائبه را ایجاد می کند که کمیته انضباطی پس از مشاهده برنامه نود چنین تصمیمی گرفته و ما امیدواریم این گونه نبوده باشد و اگر بازیکن را به خاطر یک خطا محروم می کنند امیدواریم درباره همه تیم ها چنین دقت نظری وجود داشته باشد. دیدید که پیام صادقیان خودش به خاطر این خطا عذرخواهی کرد، ای کاش می گذاشتند کمیته انضباطی باشگاه تصمیم بگیرد.

در مجموع ما هزینه بازی جوانمردانه را پرداخت می کنیم، به هر حال مواردی وجود داشته مثل فن کمر روی میثم حسینی و تکه پاره شدن پیراهن محسن بنگر و خیلی موارد دیگر اما محرومیتی اعمال نشده با این وجود ما به کمیته انضباطی که تاکید دارد صدور رای به واسطه پخش خطا در برنامه تلویزیونی نبوده اعتماد داریم و امیدواریم خطای همه بازیکنان لیگ در موارد مشابه مد نظر باشد و این گونه نباشد که پرسپولیس به واسطه مورد توجه بودن ، پخش مستقیم بازی هایش و توجه رسانه ها با محرومیت های این چنینی مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر