jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۴۲   ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۱

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هزینه بازی جوانمردانه را می دهیم و امیدواریم محرومیت صادقیان ناشی از پخش خطایش در برنامه تلویزیونی نبوده باشد.

رویانیان: بهتر بود باشگاه درباره صادقیان تصمیم می گرفت نه کمیته انضباطی

به گزارش جام جم ورزشی محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: محروم شدن پیام صادقیان پس از پخش خطای او در برنامه تلویزیونی این شائبه را ایجاد می کند که کمیته انضباطی پس از مشاهده برنامه نود چنین تصمیمی گرفته و ما امیدواریم این گونه نبوده باشد و اگر بازیکن را به خاطر یک خطا محروم می کنند امیدواریم درباره همه تیم ها چنین دقت نظری وجود داشته باشد. دیدید که پیام صادقیان خودش به خاطر این خطا عذرخواهی کرد، ای کاش می گذاشتند کمیته انضباطی باشگاه تصمیم بگیرد.

در مجموع ما هزینه بازی جوانمردانه را پرداخت می کنیم، به هر حال مواردی وجود داشته مثل فن کمر روی میثم حسینی و تکه پاره شدن پیراهن محسن بنگر و خیلی موارد دیگر اما محرومیتی اعمال نشده با این وجود ما به کمیته انضباطی که تاکید دارد صدور رای به واسطه پخش خطا در برنامه تلویزیونی نبوده اعتماد داریم و امیدواریم خطای همه بازیکنان لیگ در موارد مشابه مد نظر باشد و این گونه نباشد که پرسپولیس به واسطه مورد توجه بودن ، پخش مستقیم بازی هایش و توجه رسانه ها با محرومیت های این چنینی مواجه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر