jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۲۹۵۵۹   ۰۴ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۷

رئیس اتحادیه طلا و جواهر هشدار داد:

طلا های فروش اقساطی جعلی و غیر استاندارد هستند

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر کشور درباره پیامک های فروش اقساطی طلا و جواهر هشدار داد و گفت : در صنف ما چنین طرحی وجود ندارد برای اینکه قیمت طلا به طور دائم در نوسان است.

طلا های فروش اقساطی جعلی و غیر استاندارد هستند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو اقتصاد، محمد کشتی آرای در گفت وگو با  رادیو اقتصاد گفت: معمولا افرادی این کار را می کنند که طلاهای غیراستاندارد و فاقد اصالت دارند و در مکان های فاقد پروانه یا منزل، تولید می کنند.

وی افزود: برگه های فروش این افراد هم غیرواقعی و طلاهای انها از سطح استاندارد پایین تر و جعلی است و اگر ضرری متوجه شهروندان شود، غیرقابل جبران خواهد بود البته بازرسان ما این موضوع را پیگیری و با موارد غیرقانونی برخورد می کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر کشور با اشاره به قیمت 1205 دلاری هر اونس طلا، اظهار کرد: نرخ سکه بهار آزادی طرح قدیم و جدید امروز چهارشنبه 857 هزار تومان است.

کشتی آرای افزود: قیمت هر گرم طلای 18عیار به 87 هزار و 300 تومان رسیده است.

وی گفت: هر قطعه نیم سکه 438 هزار تومان ، ربع سکه 265 هزار تومان و سکه های یک گرمی هم 170 هزار تومان فروخته می شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر کشور افزود: در یک هفته اخیر قیمت جهانی طلا ثبات نسبی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر