jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۴۳۲   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۲۱:۳۹

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد که بتازگی به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون غرب آسیا انتخاب شده است، در کنفرانس خبری دیروز با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای بولینگ و بیلیارد در سطح کشور گفت: در بازی‌های آسیایی 68 مدال در رشته‌های بولینگ و بیلیارد توزیع می‌شود که ما با اجرای طرح‌های توسعه‌ای می‌خواهیم سهمی از این مدال‌ها را به خود اختصاص دهیم و جایگاه ورزش ایران را در آسیا ارتقا ببخشیم.

هاشم اسکندری افزود: قهرمانی حسین وفایی در اسنوکر جهان اوج فعالیت‌های ما در عرصه قهرمانی به حساب می‌آید. عنوان با ارزشی که این نوجوان هفده ساله برای ورزش کشورمان به‌دست آورد، راه را برای دیگر ورزشکاران این رشته هموار کرده است. ضمن آن‌که فدراسیون بابرنامه‌هایی خاص در جهت شناسایی استعدادهای هفده ساله کشور قدم برداشته است. اکنون یک نوجوان هفده ساله در استان لرستان کشف شده که می‌تواند وفایی دوم اسنوکر ایران در سطح جهان باشد. هر چند ما نیز مانند دیگر فدراسیون‌ها با مشکل مالی مواجهیم، اما تلاش داریم با استفاده حداکثری از منابع موجود، زمینه‌ای را فراهم آوریم تا اقشار بیشتری جذب رشته‌های بیلیارد و بولینگ شوند.

اسکندری در عین حال با اعلام این‌که لیگ بولینگ و بیلیارد از سال آینده در سطح کشور راه‌اندازی خواهد شد، افزود: طی این مدت لیگ را به‌صورت منطقه‌ای و استانی برگزار کرده‌ایم تا با مشخص شدن ضعف‌ها و قوت‌ها، در جهت راه‌اندازی لیگ پویا از سال 93 برنامه‌ریزی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر