jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۲۸۹۳۴   ۰۲ دی ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۹

اقدام هکرهای ایرانی در جمع آوری اطلاعات شخصی افسران ارشد رژیم صهیونیستی، این رژیم را درباره پاسخ مقاومت به جنایت اخیر موساد در ترور "حسان اللقیس" از فرماندهان حزب الله لبنان به وحشت انداخته است.

اذعان رژیم صهیونیستی به نفوذ سایبری ایران

به گزارش واحد مرکزی خبر، پایگاه اینترنتی بخش فارسی شبکه العالم نوشت:  تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: یک نهاد سایبری ایرانی از رخنه کردن به سایت وابسته به ارتش اسرائیل و جمع آوری اطلاعاتی درخصوص هویت افسران ارشد و دیگر نظامیان اسرائیلی خبر داد.

گزارشگر کانال 10 رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: یک نهاد سایبری ایرانی از رخنه کردن به سایت وابسته به ارتش اسرائیل و جمع آوری اطلاعاتی درخصوص هویت افسران ارشد و دیگر نظامیان اسرائیلی سخن گفت. این نهاد می گوید اطلاعات ارزشمندی از نظامیان اسرائیلی جمع آوری کرده است. این اطلاعات شامل یک لیست دو هزار نفره از افسران ارشد و نظامیان اسرائیلی است.

گزارشگر تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد: بررسی های کارشناسان ما، اظهارات این نهاد را در این زمینه ثابت می کند.

این نهاد با انتشار بیانیه رسمی از طریق یکی از خبرگزاریهای ایران تاکید کرد، هکرها درصدد انتقام جویی از ترور حسان اللقیس از فرماندهان حزب الله هستند. این اطلاعات شامل آدرس منزل و شماره های تماس نظامیان اسرائیلی و دیگر اطلاعات شخصی آنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر