jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۸۶۱۹   ۰۱ دی ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۸

حدود شش ماه پیش خبرهایی منتشر شد که شرکت چینی هوآوی ادعا کرده باریک‌ترین تلفن همراه هوشمند دنیا را ساخته است.

 این موضوع در زمانه‌ای که سازنده‌های مطرح تلفن هوشمند بیشتر بر سر اندازه و کیفیت نمایشگر محصول خود با یکدیگر رقابت دارند، برگ برنده‌ای بود که این سازنده چینی تازه به میدان آمده با اتکا به آن تلاش داشت، توانمندی فناورانه خود را به رخ بکشد. هواوی که پیش از این عمده فعالیتش در حوزه صنعت مخابرات و فراهم سازی بستر ارتباطات بوده است، از دو سال پیش تمرکز ویژه‌ای روی حوزه تلفن هوشمند گذاشت و پس از معرفی مدل‌های متنوع، شش ماه پیش تلفن Ascend P6 را معرفی کرد. تلفنی که چند روز پیش و با تاخیری طولانی خلاصه در بازار ایران رونمایی شد. از ویژگی‌های تلفن P6 می‌گذریم و به این نکته اکتفا می‌کنیم که بازار بزرگ ایران از موثرترین و بزرگ‌ترین بازارهای منطقه است. اگر سازنده تازه به میدان آمده‌ای چون هوآوی قصد دارد جای پایی در این بازار پیدا کند بهتر است به روزآمدی مشتریان ایرانی خود احترام بگذارد و این کشور را از نخستین بازارهای خود قرار دهد. پس از شش ماه عرضه در اقصی نقاط جهان و بعد یاد ایران کردن پیام زیبایی به خریداران مشکل پسند کشور عزیزمان نیست.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر