رحمانی‌فضلی: وزارت کشور برای هر 4 یا 5 استان به صورت یک منطقه برنامه‌ریزی کرده است

مدیریت استانی، منطقه‌‌ای می‌شود

وزیر کشور جابجایی مدیران را در دولت ها امری طبیعی دانست و گفت: این جابجایی ها برای تغییر گفتمان هایی است که از رای مردم نشات می گیرد و به معنای نارضایتی از مدیران گذشته نیست.
کد خبر: ۶۲۸۳۹۴
تغییر مدیران به معنای نارضایتی از مدیران گذشته نیست

به گزارش واحد مرکزی خبر ، عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم معارفه استاندار جدید قم، به توجه جدی رئیس جمهوری  به  بحث  اعتدال  به عنوان گفتمان دولت اشاره کرد و گفت: اعتدال یک طریقت است که در همه ابعاد می تواند معنی پیدا کند و استاندار باید این گفتمان را درعمل پیاده و پیگیری کند.

رحمانی فضلی کارآمدی  را  مهمترین  چالش  کشور با دشمنان دانست و گفت: از نظر دشمنان ، کارآمدی نظام نقطه ضعف کشور به شمار می رود از این رو آنها با انواع تحریم ها در نفت و مسائل اقتصادی در صدد فشار به جمهوری اسلامی هستند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حق خود را از طرق مختلف حاکم در عرصه بین المللی می گیرد گفت: با همین رویکرد وارد مذاکرات شده ایم اما تحلیل آنها این است که دولت جدید با علم به تاثیر گذاری تحریم ها وارد این مذاکرات شده است و رویکرد مذاکره ایران ، نتیجه فشارهاست.

رحمانی فضلی به بودجه امسال کشور اشاره کرد و گفت :  در  برنامه پنجم توسعه ، رشد اقتصادی هشت درصدی هدف قرار گرفته است درحالیکه با رقم بودجه جاری امسال که حدود 150 هزار میلیارد تومان است به حداکثر رشد ، یک درصد خواهد بود.

وزیر کشوردر این مراسم که با حضور نمایندگان بیوت مراجع تقلید، ائمه جمعه و مدیران استان در استانداری برگزار شد آقای رحمانی فضلی وزیر کشور ، با قدردانی از خدمات یکسال و نیم آقای پیریایی استاندار سابق ، حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش  را به عنوان استاندار جدید قم معرفی کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها