jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۷۴۷۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۹
قلعه نویی: بازگشت خسرو حیدری کمک حالمان شده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دغدغه مالی هنوز وجود دارد و انشاء‌الله هر چه زودتر این مسئله حل شود.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین امروز استقلال گفت: شرایط تیم ما خوب است و تنها دغدغه ما مصدومیت هاشم بیگ‌زاده است که دو هفته‌ای از میادین دور خواهد ماند. سایر بازیکنان با انگیزه و نشاط در حال تمرین هستند.

وی افزود: صبا تیم بسیار خوبی است، درست است که آنها چند بازی را واگذار کرده‌اند اما از لحاظ تیمی دارای کیفیت مطلوبی هستند. امیدوارم زمین بازی اجازه دهد تا عملکرد خوبی را از دو تیم مشاهده کنیم.

قلعه‌نویی در مورد برنامه‌هایش مقابل صبای قم خاطر نشان کرد: هر بازی برنامه خاص خودش را دارد. براساس قدرت تاکتیکی خودمان و قدرت تاکتیکی حریف برای هر مسابقه برنامه‌ریزی می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه مناسب را کسب کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه این تیم در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشته است، عنوان کرد: انشاء‌الله روند پیروزی‌های ما ادامه داشته باشد. یکی از دلایل این عملکرد خوب این است که چند دفعه‌ای توانستیم با تیم کامل تمرین کنیم و بازگشت خسرو  حیدری نیز به ما کمک کرده است.  دغدغه مالی هنوز وجود دارد و انشاء‌الله هر چه زودتر حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها