jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۹۴۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۷

چرا هواداران به دیدن بازیهای استقلال نمی روند ؟

حیدری : نبودن فرهاد مجیدی + خوب بازی نکردن

اکنون چند مدتی است که بازیهای استقلال در ورزشگاه آزادی در فضایی سوت و کور برگزار می شود و دیگر از آن حرارت تشویق های کر کننده خبری نیست .

حیدری : نبودن فرهاد مجیدی + خوب بازی نکردن

جام جم ورزشی / موضوعی که حتی باعث شده تعدادی از بازکنان استقلال به کنایه بگویند ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به جای کسر امتیاز ، بهتر است  در احکام احتمالی آینده، استقلال را به بازی در ورزشگاههای خالی محکوم کند .

اما براستی دلیل این قهر بزرگ تماشاگران آبی چیست که در این شرایط حساس ، تیم شان را در عرصه لیگ تنها گذاشته اند . آیا سرمای هوا باعت این جدایی موقت شده ، ایا استقلال زیبا بازی نمی کند و یا اینکه این مساله دلیل دیگری دارد ؟!

خسرو حیدری بازیکن محبوب استقلالی ها که با بازگشت دوباره خود به میدان رقابت های ، جناح راست استقلال را حسابی راه انداخته است تا موج حملات آبی ها ، از این جناح تیغ دار از همیشه باشد ، در این زمینه می گوید : خیلی بد است که وقتی وارد ورزشگاه آزادی می شویم ، می بینیم کمتر از 1000 نفر بر روی سکوها حاضرند و دیگر از آن تشویق های همیشگی خبری نیست . البته ما چه زمانی که صدرنشین باشیم و چه در زمانی که در رده پنجم باشیم ، شرایط همین طور است و هوداران استقبال نمی کنند !

دلیل این کم مهری هواداران چیست ؟ خسرو حیدی در پاسخ می گوید : یکی از دلایل مهم این موضوع خداحافظی فرهاد مجیدی است و خیلی ها به خاطر او به استادیم می آمدند . یکی دیگر از دلایل این مساله سرمای هوا است و البته دلیل مهم دیگرش این است که خوب بازی نمی کنیم . البته من معتقدم کل فوتبال ایران ایراد دارد و این موضوع تنها به استقلال مربوط نمی شود . زمان بازیها هم مناسب نیست ، هر چند که برنامه ریزی برای سازمان لیگ هم سختی های خاص خودش را دارد . با این حال بهتر است بازیهای استقلال و پرسپولیس در آخر های هفته برگزار شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر