jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۲۰۵   ۲۴ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۳

مجید غلام‌نژاد 'گفت: بازی سختی داشتیم اما خدا را شکر که توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم تا خود را جزو مدعیان قهرمانی نگه داریم

غلام‌نژاد:خودمان را در کورس قهرمانی نگه داشتیم

سایت جام جم ورزشی- مجید غلام‌نژاد در گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص پیروزی استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: بازی سختی داشتیم اما خدا را شکر که توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم تا خود را جزو مدعیان قهرمانی نگه داریم.
 وی در ادامه گفت: به سه امتیاز این بازی خیلی نیاز داشتیم و اگرچه فجر هم برابر ما خوب بازی کرد، اما استقلال از فرصت خود بهترین استفاده را برد تا با کسب پیروزی مقابل فجرسپاسی در کورس قهرمانی باقی بمانیم.
 غلام‌نژاد در ارتباط با عملکرد خود در این دیدار گفت: فکر می‌کنم علمکرد بدی نداشتم هرچند که باز به زمان نیاز دارم و می‌توانم این قول را بدهم هفته‌به‌هفته بهتر شوم.
 این بازیکن در خصوص دلایل استقبال کم تماشاگران از بازی‌ها گفت: من فکر می‌کنم این اتفاق چند دلیل دارد. اول اینکه هوا خیلی سرد است، دوم اینکه گران کردن بلیت‌ها هم در نیامدن هواداران خیلی تاثیر گذاشته است البته ما هم باید سطح کیفی بازی‌های‌مان را بالاتر ببریم تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند. با این حال من امیدوارم استقلال بتواند در دیدارهای بعدی خود با حضور بیشتر هواداران در ورزشگاه از سد حریفان خود گذشته و به قهرمانی نزدیک‌تر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها