jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۴۷۰۸   ۱۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۵۳

مدیر اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: قیمت انواع خودرو‌های داخلی در دو هفته اخیر 300 تا 500 هزار تومان کاهش یافته است.

غلامحسین قاسمیان در مصاحبه با واحد مرکزی خبر، علت این کاهش را رکود بازار و دست نگه داشتن خریداران از خرید خودرو اعلام کرد.وی گفت: با آن‌که خبرها حاکی ازافزایش تولید خودرو در کشور است، اما انبارهای خودروسازان نیز از خودرو پرشده است و اگر این وضع ادامه یابد کاهش بیشتر قیمت خودرو دور از انتظار نخواهد بود.

مدیر اتحادیه نمایشگاه داران خودرو افزود: بازار خودروهای خارجی هم راکد است و با توجه به این‌که نرخ ارز در روند افزایش یا کاهش قیمت خودروهای خارجی موثر است، این نوع خودروها در دو هفته اخیر ثبات قیمت داشته است.

قاسمیان اظهار کرد: قیمت هر دستگاه پراید هاچ‌بک نیمه‌فول اتوماتیک در بازار آزاد، با 300 هزار تومان کاهش به 16.5 میلیون تومان رسیده است و قیمت ال 90 فول اتوماتیک هم با 500 هزار تومان کاهش 37 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر