jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۶۲۳۲۵۰   ۱۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۹

آغاز رقابت‌های لیگ فوتسال بانوان ایران برای دومین بار به تاخیر افتاد و طبق برنامه از ششم دی ماه آغاز خواهد شد.

7 بانوی پرسپولیس در جام جهانی کوچک فوتسال

به گزارش جام جم ورزشی ، هانیه رحمتی، سرپرست تیم فوتسال بانوان پرسپولیس با اعلام این مطلب درباره شرایط آماده‌سازی تیم فوتسال بانوان پرسپولیس به سایت  باشگاه گفت: خانم لیلا اقبالی بعد از خداحافظی از تیم ملی فوتسال بانوان، در حال حاضر کنار تیم تمرینات را دنبال می‌کند اما شش بازیکن ما همراه خانم شهرزاد مظفر سرمربی تیم پرسپولیس، در تیم ملی حضور دارند که در جام جهانی کوچک شرکت خواهند داشت.

وی افزود: خانم بهناز خیاط (کاپیتان تیم ملی)، پریا نوروزی، سپیده زرین‌راد، فرشته کریمی، نیلوفر اردلان و نغمه مرادی، ملی‌پوشان ما هستند که در تیم ملی تمرین می‌کنند و سایرین هم تمرینات را در تهران دنبال خواهند کرد.

سرپرست تیم فوتسال بانوان پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر در صدد جذب دو بازیکن جوان و با آتیه هستیم که با تامین هزینه انتقال، به پرسپولیس خواهند آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها