jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۲۹۰۸   ۱۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۴۰

تیم پرسپولیس در شرایطی که در دقیقه 49 دروزاه خود را توسط قاسم حدادی فر گشوده دید ، اما در فاصله هشت دقیقه بعد از این گل ، دوباره توسط خلعتبری به گل رسید .

گلزنی دوباره خلعتبری برای پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، در شروع نیمه دوم ذوب آهن بازی را هجومی بازی کرد تا به دنبال پاس محسن بیاتی نیا و ضربه قاسم حدادی فر ، توپ پس از برخورد با پای مدافع پرسپولیس ، تغییر مسیر داده و درون دروازه نیلسون بچرخد .

بعد از این گل و در حالی که سرخ ها دوباره به خود آمده بودند ، پس از آنکه حمید علی عسگر یک حرکت خوب را بر روی دروازه ذوب آهن ترتیب داد ، با پاس این بازیکن محمد رضا خلعتبری از میانه زمین به قلب دفاع ذوب آهن زد تا بر ضربه ای زمینی و دقیق در دقیقه 57 ، توپ را به کنج دروازه میهاتوویچ ، سنگربان ذوب آهن هدایت کند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها