jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۱۸۱۳۰   ۰۲ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۵

همکا ری اسطوره های فوتبال و بسکتبال برای باشگاه داری

بکام: دردسرهای خرید باشگاه را به جان خریدم

دیوید بکام و لبرون جیمز بسکتبالیست مطرح آمریکایی با مشارکت یکدیگر قصد خرید باشگاه میامی آمریکا را دارند البته هنوز هیچ چیز قطعیت پیدا نکرده است.

بکام: دردسرهای خرید باشگاه را به جان خریدم

سایت جام جم ورزشی- بکام 38 ساله با تایید این مطلب گفت: خرید باشگاه بزرگی همچون میامی دردسرهای زیادی دارد اما همه این دردسرها را به جان می خرم چون مشتاق باشگاه داری هستم. میامی باشگاهی است که پتانسیل های بالایی برای پیشرفت بیشتر دارد و می خواهم به این باشگاه کمک کنم تا در موقعیت های جدید و موفقیت آمیز تری قرار بگیرد. وی افزود: در تیم میامی بازیکنان جوان و مشتاق زیادی حضور دارند و حالا می خواهم با کمک لبرون جیمز به آنها کمک کنم تا بیشتر پیشرفت کنند. جیمز بسکتبالیست بزرگی است اما اشتیاق عجیب و زیادی نسبت به فوتبال دارد. ما با کمک هم قطعا موفق خواهیم شد.

بر اساس آخرین گزارش ها بکام برای خرید بخش عمده سهام باشگاه میامی بیش از 25 میلیون دلار آمریکا هزینه خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها