jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۱۳۴۱۳   ۱۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۲

سرمربی پرسپولیس پس از مسابقه برابر استقلال خوزستان گفت از نتیجه بازی مقابل استقلال خوزستان راضی نیستم اما از بازیکنانم راضی ام.

دایی: از بازیکنانم راضی ام اما از نتیجه نه

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت پرسپولیس، علی دایی در یکی از کوتاه ترین نشست های خبری لیگ برتر پس از مسابقه با استقلال خوزستان گفت: فکر می‌کنم هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بازی در اختیار ما بود ، برتر از حریف بودیم و خیلی بهتر از آنها کار کردیم خصوصا در نیمه دوم ما کلا در یک نیمه بازی کردیم اما استقلال خوزستان با بازی فشرده و سیستم دفاعی به آنچه می‌خواست رسید.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: با وجود ایجاد موقعیت‌های زیاد به گل نرسیدیم و دو امتیاز ارزشمند را از دست دادیم. از نحوه بازی بچه‌ها راضی هستم اما از نتیجه نه، به هر حال به همه آنها خسته‌نباشید می‌گویم چون یک نیم فصل زحمت کشیدند و تلاش کردند. با وجود موقعیت های زیاد می توانستیم ببریم ولی من از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم و به آنها خسته نباشید می گویم اما از نتیجه راضی نیستم و باید برای دور بعدی خود را آماده کنیم.

وی در پایان گفت: از فردا خودمان را برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر آماده می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر