jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۱۳۲۸۳   ۱۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۸

بازیکن سابق تیم ملی گفت: باید از حضور بلاتر استفاده کنیم البته باید خواسته‌های منطقی هم داشت.

مهدوی کیا: باید از بلاتر درخواست منطقی داشت

سایت جام جم ورزشی- مهدی مهدوی‌کیا در حاشیه دومین همایش بین‌المللی علم و فوتبال در مورد حضور سپ ‌بلاتر در ایران عنوان کرد: این موضوع اتفاق خوب و مهمی است که باید از آن استفاده کنیم البته باید خواسته‌های منطقی داشته باشیم تا بتوانیم امتیازهای منطقی‌ای هم از حضور بلاتر در ایران بگیریم.

وی در مورد منحل شدن تیمی چون بانک ملی که هم‌اکنون هیچ نام ونشانی از این تیم وجود ندارد، یادآور شد: این موضوع تصمیم مدیران بوده که تیم منحل شود البته من صحبت‌هایی هم کرده‌ام که دوباره بانک ملی احیاء شود امیدوار هستم این اتفاق رخ دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر