چراغ قرمز پایان راه پسر مواد فروش بود

جاسازی شیشه در یقه لباس!

سرکلانتر دهم پلیس تهران از دستگیری قاچاقچیان موادمخدری خبر داد که در یک طویله اقدام به بسته‌بندی شیشه می‌کردند.
کد خبر: ۶۱۰۹۹۹
انهدام باند بسته‌بندی شیشه در طویله

سرهنگ امیر نوری گفت: بیست و هشتم مهرماه امسال حسب اعلام ماموران مبنی بر تهیه و بسته‌بندی مواد روانگردان از نوع شیشه در یکی از گاراژ‌های گوسفندفروشی در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد، ماموران به آدرس خیابان زمزم اعزام و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

وی با بیان اینکه تحقیقات ماموران نشان داد که یک دستگاه خودروی سواری 206 سفیدرنگ جلوی در این گاراژ، پارک و در آن باز و شیشه‌های آن نیز پایین است، افزود: ماموران مشاهده کردند که یک پسر حدود 15 ساله روی صندلی خودرو نشسته و در حال نگهبانی از گاراژ است که در بازرسی اولیه از خودرو، یک عدد ترازوی توزین مخدر شیشه داخل داشبرد کشف کردند.

سرکلانتر دهم پلیس تهران با بیان اینکه با هدایت این پسر، ماموران وارد گاراژ شده و مشاهده کردند که دو تن به نام‌های «مجید» و «حسین» در حال حمل و نقل بسته‌هایی هستند، اظهار کرد: این افراد دستگیر و در بازرسی از بسته‌ها، مقادیر قابل توجهی شیشه کشف و ضبط شد.

سرهنگ نوری با بیان اینکه متهمان برای فرار از چنگال قانون به ماموران پیشنهاد رشوه مبلغ حدود 510 هزار تومان وجه‌نقد و 20 راس گوسفند به ارزش 15 میلیون تومان کردند، افزود: ماموران ضمن رد این مبلغ، وجه نقد را زمینه پرونده کرده و به همراه اموال مکشوفه به کلانتری دلالت دادند.

سرکلانتر دهم پلیس تهران خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها